trening ems łódź

Trening EMS Łódź w Twoim domu

Impulse Therapy – Trening EMS. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom ludzi, którzy ze względu na swój intensywny tryb życia poszukują skutecznych rozwiązań treningowych, przynoszących efekty w najkrótszym możliwym czasie. Dlatego też, oferujemy super efektywny trening EMS w obecności certyfikowanego trenera, a dostępny bez wychodzenia z domu! Z tego artykułu dowiesz się jaka jest cena treningu EMS Łódź, jakie są rodzaje cenników, jak działa EMS oraz kiedy spodziewać się efektów. Zaczynamy!

Trening EMS Łódź i okolice

Trening EMS (ang. electrical muscle stimulation) to elektryczna stymulacja mięśni, która bardzo korzystnie wpłynie na Twoje zdrowie. EMS to skuteczna metoda treningowa, dzięki której w szybkim tempie możesz zbudować mięśnie, schudnąć, wysmuklić sylwetkę, pozbyć się cellulitu i wyleczyć plecy. Trening EMS w domu to doskonała alternatywa dla osób z Łodzi, które nie mają czasu na długie treningi na siłowni. Dlatego też, oferujemy nowoczesny trening personalny z dojazdem do klienta. Mobilność to podstawa naszej działalności. Wykonujemy krótkie i efektywne treningi EMS, zarówno w domach, jak i w miejscach pracy. Nasza oferta jest w pełni spersonalizowana, a nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie. Dostosują plan treningowy adekwatny do Twoich celów oraz predyspozycji fizycznych.

Co daje trening EMS w domu?

Już dziś możesz skorzystać z treningu personalnego EMS u siebie w domu pod okiem profesjonalnego trenera. Dzięki ćwiczeniom w domowym zaciszu będziesz mógł swobodnie i komfortowo dbać o swoje zdrowie. Trening EMS charakteryzuje się krótkim czasem trwania i bardzo wysoką efektywnością. Wystarczy tylko 20 minut tygodniowo, aby osiągać zamierzone efekty treningowe. Równowartość jednego treningu EMS jest równa 3 godzinom spędzonym na siłowni, ponadto ćwiczysz tylko 1 raz w tygodniu. Wykwalifikowany trener zadba o Twój trening, a Ty możesz czuć się bezpiecznie i swobodnie.

Ważnym aspektem jest nasze indywidualne podejście do każdego podopiecznego, co pozwoliło nam zdobyć pełne zaufanie klientów. Atutem treningu EMS w Łodzi w warunkach domowych jest to, że nie musisz się zupełnie przygotowywać. Wystarczy telefon do nas i umówienie wizyty trenera. Istotnym jest również fakt, że nie stracisz czasu na dojazdy i stanie w miejskich korkach. Zaoszczędzony czas możesz wykorzystać na czytanie książki, słuchanie muzyki, czy spędzanie czasu z rodziną.

Zadzwoń do nas i zapytaj o cennik treningów EMS w Łodzi, w Twoim domu! tel: 729-830-460

Na czym polega trening EMS w domu?

Każdy klient po wcześniejszym umówieniu terminu odbywa 20 minutowy trening w domu pod okiem profesjonalnego trenera EMS. Jedyne co potrzebujesz to 20 minut wolnego czasu oraz kawałek miejsca do ćwiczeń. O resztę zadba wykwalifikowana kadra trenerska, która cały niezbędny sprzęt przywiezie ze sobą, wszędzie tam gdzie sobie zażyczysz. Możesz ćwiczyć u siebie w domu, możesz również ćwiczyć w czasie przerwy w pracy. Trening odbywa się z wykorzystaniem bielizny do treningu EMS oraz specjalnej kamizelki treningowej, która ma za zadanie przesyłać impulsy elektryczne do mięśni. Trening EMS przeprowadza się w miejscu, co sprawia że nie potrzeba do tego dużo wolnej przestrzeni. Możemy go przeprowadzić w pokoju, w kuchni, na korytarzu, czy też na tarasie. W czasie 20 minut wykonujesz dedykowane ćwiczenia siłowe oraz wydolnościowe (cardio), które mają wspomóc działanie elektrostymulacji. Trening EMS jest dla każdego, kto chce zapewnić sobie zdrowie i świetne samopoczucie przy najmniejszym nakładzie czasowym.

Trening EMS Łódź – jakość to podstawa

Zdajemy sobie sprawę, jak ważną kwestią jest komfort i wygoda naszych podopiecznych. Dlatego też korzystamy z najnowszej generacji maszyn EMS, które dostarczają osobom ćwiczącym najwyższą jakość doznań treningowych. Ponadto, dzięki swoim unikatowym funkcjom, dają możliwość przeprowadzenia treningu praktycznie w każdym miejscu. Co ważne, kamizelki do treningu EMS z jakich korzysta zespół Impulse Therapy to światowej klasy sprzęt treningowy. Zapewnia on użytkownikowi odpowiednią jakość impulsu EMS, pełne bezpieczeństwo oraz swobodę ruchów. Od jakości maszyn oraz kamizelek zależy również cena treningów EMS Łódź, a my dbamy o to, abyście korzystali z najnowocześniejszej technologii. Pamiętaj, że o sprzęt i właściwy dobór ćwiczeń dba Twój trener, abyś Ty mógł cieszyć się zdrowiem i wysportowaną sylwetką.

Trening EMS 20 minut 1 raz w tygodniu!

Korzystając z treningu EMS nie potrzebujesz zbytniego zaangażowania, gdyż systematyczność ćwiczeń jest kluczem do sukcesu. Trening EMS pozwala na szybkie przećwiczenie wszystkich 6 głównych partii mięśniowych podczas jednej sesji treningowej. Trening EMS Łódź odbywa się zawsze pod okiem trenera personalnego. Na początku wystarczy ćwiczyć tylko 1 raz w tygodniu, a optymalnym rozwiązaniem są dwa 20 minutowe treningi tygodniowo. Nasi trenerzy wszystko co potrzebne do treningu zawsze przywożą ze sobą. W związku z czym klienci, którzy są zainteresowani treningiem EMS w Łodzi nie muszą się specjalnie do niego przygotowywać. Wystarczy telefon do nas i umówienie dogodnego terminu wizyty trenera. Ćwiczymy w Twoim domu, a Ty nie musisz się szykować do wyjścia, pakować i tracić czasu na dojazd do klubu fitness.

Ile kosztuje trening EMS w domu?

Cena treningów EMS Łódź waha się od 100 do 150 złotych i uzależniona jest od rodzaju karnetu (indywidualny, bądź w parze) oraz od liczby wykupionych treningów. Nie są to wysokie koszty, a raczej standardowe ceny treningu personalnego. Atutem może być fakt, że nie musisz ćwiczyć sam, gdyż do treningu możesz zaprosić osobę towarzyszącą i ćwiczyć w parze. Z pewnością taki trening nie odchudzi mocno Twojego portfela, a dzięki niemu możesz zadbać o swoje zdrowie i zdrowie swoich bliskich. Każda inwestycja w poprawę Twojej aktywności fizycznej jest dobrym sposobem na zapewnienie sobie świetnego samopoczucia. Pamiętaj, że na cenę treningu EMS z dojazdem do domu ma wpływ lokalizacja osoby ćwiczącej, a kursy poza obszar Łodzi wyceniamy indywidualnie.

Zadzwoń do nas i zapytaj o cennik treningów EMS w Łodzi, w Twoim domu! tel: 729-830-460

Porównanie cen treningów personalnych na siłowni z treningami EMS znajdziesz w artykule: Siłownia Łódź – trening EMS alternatywą. Pamiętaj, że trener dojedzie do Ciebie we wskazane miejsce i zadba o Twój komfort i Twoje bezpieczeństwo, a opiekę trenera i spersonalizowane ćwiczenia zawsze otrzymasz w wykupionym pakiecie.

Jakie efekty daje elektrostymulacja?

Domowy trening EMS daje zadziwiające efekty w bardzo krótkim czasie. Dzięki tej formie treningu możesz schudnąć i spalić nadmierną tkankę tłuszczową. Redukcja może osiągnąć nawet 1000 kalorii w 20 minut! Ponadto zbudujesz masę mięśniową, ponieważ impuls EMS pobudza nawet 90% mięśni jednocześnie. Dodatkowo, prądy o niskiej częstotliwości ujędrniają skórę i poprawiają jej wygląd, co przekłada się na redukcję cellulitu. Nie zapominajmy także o Twojej odporności, która może być na wysokim poziomie tylko dzięki silnemu i zdrowemu organizmowi. Ważnym aspektem jest również wpływ elektrostymulacji na plecy. Elektrostymulacja pomoże Ci wyleczyć dolegliwości i uśmierzyć ból. Domowy trening EMS pozwala na osiągnięcie wspaniałych rezultatów zdrowotnych i odchudzających. EMS wzmocni Twoje całe ciało i poprawi Twoją kondycję. Dodatkowo możesz zwiększyć swoje zdolności motoryczne i siłę charakteru. Trening EMS poprawi także Twoje samopoczucie, podniesie poziom endorfin, da Ci pewność siebie i pozwoli uwolnić dodatkowe zasoby życiowej energii.

Więcej o efektach oraz o tym kiedy możesz się ich spodziewać ćwicząc EMS przeczytasz tutaj.

O czym należy pamiętać przed treningiem?

Pamiętaj, że przed przystąpieniem do treningu Twój stan zdrowia powinien pozwalać na wykonywanie intensywnych ćwiczeń i nie możesz posiadać żadnych przeciwwskazań do odbycia treningu EMS. Kompletny wykaz przeciwwskazań do tej formy treningowej znajdziesz w dziale Pytania. To bardzo ważna sprawa, aby móc cieszyć się zdrowiem i upragnioną sylwetką z zachowaniem środków bezpieczeństwa. Jeżeli masz wątpliwości, czy elektrostymulacja to odpowiednia forma treningowa dla Ciebie napisz do nas Kontakt.

Skontaktuj się z nami już dziś! Zapewniamy, ze trening EMS Łódź poprawi Twoją jakość życia w aspekcie fizycznym i emocjonalnym oraz sprawi, że już nigdy nie będziesz mieć wyrzutów sumienia związanych z brakiem aktywności fizycznej.

Napisz do nas i zapytaj o cennik treningów EMS w Łodzi w Twoim domu! e-mail: [email protected]

Czytaj dalej powiązane artykuły naszego Bloga: Trening personalny w Twoim domu.

Obserwuj Impulse Therapy również na Facebooku oraz Instagramie.

15 comments

 1. Czy trening EMS jest bezpieczny - IMPULSE THERAPY

  […] wcześniej klienci po pierwszym treningu zostają z nami na długi czas. Dlaczego? Albowiem trening EMS pozwala im zrzucić zbędne kilogramy, zredukować cellulit, wyrzeźbić sylwetkę, oraz wyleczyć […]

 2. Trening EMS jak się ubrać - IMPULSE THERAPY

  […] Kamizelka do treningu EMS wyposażona jest w specjalne elektrody dostarczające impuls elektryczny do mięśni. Jest ona połączona z maszyną do elektrostymulacji, a parametry impulsu dostosowuje trener w zależności od predyspozycji osoby ćwiczącej. Kamizelkę treningową pomaga ubierać trener, więc o to również nie musisz się martwić. Ponadto, trener założy Ci dodatkowe opaski na ramiona, w celu elektrostymulacji mięśni takich jak biceps i triceps. Jako uzupełnienie planu treningowego, możemy również dołożyć dodatkowe opaski stymulujące na łydki oraz barki. Wszystko w zależności od oczekiwań i celów osoby ćwiczącej. Stanowią one bardzo fajne dopełnienie kompleksowego treningu jakim jest trening EMS. […]

 3. Trening EMS jak działa - IMPULSE THERAPY

  […] więc jeżeli zastanawiasz się jak działa trening EMS, najlepszym rozwiązaniem jest przetestowanie go na własnej skórze w obecności naszej […]

 4. Trening EMS kiedy efekty - IMPULSE THERAPY

  […] Trening EMS korzystnie wpływa na aspekt zdrowotny, fizyczny, również psychiczny osób ćwiczących. Trwałe i utrzymujące się efekty w tych sferach poczujesz już po 6 tygodniach regularnych treningów. […]

 5. Ćwiczenia na plecy w Twoim domu - IMPULSE THERAPY

  […] oraz wzmocnić mięśnie brzucha, gdyż utrzymują one kręgosłup we właściwym położeniu. Trening EMS pozwoli Ci wzmocnić ciało i ustabilizować postawę, a poświęcisz na to jedynie 20 minut […]

 6. Trening personalny Łódź w Twoim domu - IMPULSE THERAPY

  […] jest trening personalny EMS Łódź. Możesz również zastanawiać się, czym tak właściwie jest trening EMS i czy mogą z niego korzystać osoby w każdym wieku? Odpowiedź brzmi tak! Do treningu z […]

 7. Plan na trening siłowy w domu - IMPULSE THERAPY

  […] intensywność, która niemożliwa jest do osiągnięcia standardowym treningiem. Z tego powodu, trening EMS jest dużo bardziej efektywny od ćwiczeń na siłowni, a przy tym pozwala oszczędzić […]

Comments are closed.