zabiegi na cellulit łódź

Zabiegi na cellulit Łódź w Twoim domu

Czy wiesz, że istnieją już skuteczne zabiegi na cellulit Łódź?! Nasza oferta zawiera wyjątkową usługę: trening EMS z dojazdem do klienta! EMS, czyli elektrostymulacja mięśni jest to bardzo skuteczna metoda na redukcję cellulitu, pozwalająca dodatkowo poprawić ogólny stanu zdrowia i skóry. Jeśli chcesz w szybkim tempie pozbyć się problemu cellulitu z nóg i ramion wypróbuj elektrostymulację bez wychodzenia z domu. Nasi trenerzy odwiedzą Cię w miejscu zamieszkania i przywiozą ze sobą cały niezbędny sprzęt. Pozwoli Ci to zaoszczędzić bardzo dużo czasu, który musiałabyś poświęcić na dojazdy oraz na nieskuteczne zabiegi upiększające. Trening EMS trwa jedynie 20 minut i obok oddziaływania na cellulit, ma również korzystny wpływ na inne aspekty zdrowotne. Poprawia samopoczucie, leczy bolące plecy i kolana, pomaga w odchudzaniu i budowaniu mięśni. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o treningu EMS i poznać wszystkie korzyści jakie może Ci on dostarczyć zajrzyj koniecznie tutaj.

Redukcja cellulitu dzięki treningowi EMS

Prawie każda kobieta wie, co znaczy efekt “skórki pomarańczy”, zwany cellulitem, gdyż jest to problem, z którym zmaga się większość Pań.

Trening EMS to bardzo skuteczna metoda pozwalająca w szybkim tempie pozbyć się problemu cellulitu, a niektóre z naszych podopiecznych zgłaszają poprawę wyglądu skóry już po 2 jednostkach treningowych! Elektrostymulacja ma długą historię i od lat wykorzystują ją różne dziedziny zajmujące się poprawą zdrowia.

Rytmiczne napinanie mięśni podczas elektrostymulacji pełni funkcje zbliżone do różnych form masażu. Sprzyja to wielu procesom, które są korzystne nie tylko dla samych mięśni, ale również dla całego organizmu. Poprawia się napięcie tkanki łącznej i lokalne krążenie krwi oraz płynów tkankowych. Z kolei większe dotlenienie krwi sprzyja lepszemu spalaniu tkanki tłuszczowej. Grupy komórek tłuszczowych ulegają większemu rozproszeniu, a to ma bardzo korzystny wpływ na jędrność skóry i zmniejsza problem cellulitu. Elektrostymulacja EMS poprawia także sprawność fizyczną, dzięki czemu czujemy się bardziej elastyczni, zdrowsi i mniej zmęczeni.

Skuteczne zabiegi na cellulit w Twoim domu Łódź

Oferowany przez nas trening EMS, daje skuteczną i trwałą zmianę wyglądu skóry, a dostępny jest bez wychodzenia z domu. EMS przyspiesza poprawę kształtu mięśni tułowia i nóg oraz rewitalizuje tkankę łączną. Ponadto, elektrostymulacja rozbija duże płaty tłuszczowe na mniejsze, co w rezultacie powoduje poprawę napięcia podskórnego, a ciało wygląda bardziej estetycznie. Efekt działania elektrostymulacji EMS utrzymuje się na długo, a regularne treningi EMS pozwalają pozbyć problemu cellulitu praktycznie całkowicie!

Czytaj dalej powiązane artykuły naszego Bloga: Trening EMS kiedy efekty.

Zmierzmy się razem z Twoim cellulitem!

Zabiegi na cellulit Łódź. Skontaktuj się z nami: 729 830 460

Obserwuj Impulse Therapy również na Facebooku oraz Instagramie.