Budowa mięśni dzięki treningowi EMS

Budowa mięśni dzięki treningowi EMS

Jedną z głównych korzyści płynących z treningu EMS jest budowa mięśni w najkrótszym możliwym czasie. Jeśli czytasz ten artykuł to pewnie poszukujesz sposobów na szybkie zbudowanie masy mięśniowej. Być może jesteś już po wielu próbach oraz rozmowach z wieloma trenerami personalnymi. Wiemy również, że możesz mieć mętlik w głowie związany z różnymi informacjami na ten temat. Prawda jest taka, że każdy trener, studio treningowe, siłownia mają swoje sposoby prowadzenia podopiecznych do omawianego celu. Jednak ważnym dla Ciebie jest, abyś ćwiczył skutecznie i efektywnie, a to właśnie zapewniają trenerzy Impulse Therapy.

Nowoczesny trening personalny w Twoim domu

Nie musisz już spędzać wielu godzin ćwicząc na siłowni, ponieważ możesz budować mięśnie w Twoim Domu. Jest to możliwe dzięki innowacyjnemu treningowi personalnemu EMS, który pozwala zbudować jakościową masę mięśniową na całym ciele. Nasz trener przyjedzie do Ciebie, przeprowadzi wywiad, wykona analizę składu ciała i w konsekwencji przygotuje plan treningowy, adekwatny do Twoich oczekiwań. Z nami realizujesz swój cel, szybciej niż myślisz!

Dzięki treningowi EMS możesz w krótkim czasie zwiększyć masę mięśniową w rożnych partiach ciała. Przy systematycznych treningach efekty będą widoczne już po 6-8 sesjach treningowych. Fakt rozbudowy masy mięśniowej przy najmniejszym nakładzie czasowym wynika z pobudzania mięśni znajdujących się w głębszych przestrzeniach naszego ciała, które to bardzo ciężko aktywować standardowym treningiem na siłowni.

Budowa mięśni dzięki treningowi EMS

Budowa mięśni dzięki metodzie EMS jest łatwa i dostępna dla każdego, a doświadczenie sportowe nie ma tu żadnego znaczenia. Ćwiczyć EMS mogą zarówno osoby początkujące, jak i doświadczeni sportowcy, ale jest to również świetna metoda treningowa dla seniorów. Trening jest w pełni bezpieczny, nie powoduje kontuzji i nie obciąża stawów oraz kolan. Trening zawsze prowadzi doświadczony trener personalny, który dobiera plan treningowy adekwatny do predyspozycji i oczekiwań osoby ćwiczącej.

Budowa mięśni dzięki treningowi EMS

Wpływ na przeprowadzenie skutecznego treningu ma przede wszystkim doświadczony trener, odpowiednio przystosowana kamizelka treningowa oraz nowoczesna maszyna EMS. Wszystkie te elementy tworzą całość, która pomoże Ci zbudować masę mięśniową w sposób efektywny i bezpieczny. Kamizelka do treningu EMS wyposażona jest w specjalne elektrody dostarczające impuls elektryczny bezpośrednio do mięśni, a połączona jest z maszyną do elektrostymulacji. Parametry impulsu dostosowuje trener w zależności od celów, kondycji oraz predyspozycji osoby ćwiczącej. Do budowania masy mięśniowej służy prąd EMS o parametrze 80 Hz. Impuls ten dociera bezpośrednio do najgłębszych warstw mięśniowych i powoduje aż 80 skurczów mięśniowych w ciągu 1 sekundy. Jest to niemożliwe do osiągnięcia standardowym treningiem na siłowni. Dzięki impulsowi oraz naszemu własnemu napięciu rozrywamy włókna mięśniowe, co dzięki późniejszej regeneracji potreningowej i odbudowaniu włókien mięśniowych powoduje budowanie masy mięśniowej.

Budowa mięśni ćwicząc 20 minut 1 raz w tygodniu!

Bardzo ważnym jest fakt, że trening EMS trwa jedynie 20 minut, podczas których pobudzamy do pracy nawet 90% wszystkich mięśni. Mięśnie głębokie pracują przez cały czas trwania treningu EMS co odróżnia go od innych form treningowych. Warto podkreślić, że praca na mięśniach głębokich jest priorytetem każdego, kto chce zbudować masę mięśniową. Przy treningu EMS pracują wszystkie najważniejsze grupy mięśni, a jedna sesja to trening zarówno nóg i pośladków, jak i klatki piersiowej, brzucha, pleców oraz rąk. Jest to ogromna efektywność i oszczędność czasu względem ćwiczeń na siłowni, a to najbardziej cenią sobie miłośnicy treningu EMS.

Jesteś początkującym, nie masz doświadczenia i nie wiesz jak zbudować masę mięśniową? Nic nie szkodzi, ponieważ decydując się na współpracę z nami nie musisz posiadać tej wiedzy. Zadbają o to nasi trenerzy personalni, którzy pomogą Ci zbudować wartościową masę mięśniową w satysfakcjonującym dla Ciebie czasie. Budowa mięśni – z nami to osiągniesz!

Czytaj dalej powiązane artykuły naszego Bloga: Siłownia Łódź – trening EMS alternatywą.

Obserwuj Impulse Therapy również na Facebooku oraz Instagramie.