trening ems jak się ubrać

Trening EMS jak się ubrać

Trening EMS jak się ubrać? Do treningu EMS nie trzeba się zbytnio przygotowywać, ale pomimo tego należy mieć odpowiedni strój, żeby trening przebiegł sprawnie i komfortowo. Przystępując do treningu EMS powinieneś posiadać bieliznę treningową, na którą składają się bawełniane leginsy oraz bluzka z rękawami. Ma to zapewnić odpowiednie przewodzenie impulsu elektrycznego oraz stanowić osłonę skóry przed bezpośrednim działaniem elektrostymulacji. Wspomnianą bawełnianą bieliznę można nabyć w popularnych sklepach odzieżowych, można ją również wypożyczyć od nas. Jeżeli chciałbyś natomiast ćwiczyć w bieliźnie markowej, najwyższej klasy, możesz ją zakupić u naszych trenerów. Wtedy otrzymasz certyfikowaną bieliznę producenta, w optymalnym dla Ciebie rozmiarze, a trener dostarczy Ci ją na zajęcia treningowe w Twoim domu.

Ponadto, osoby rozpoczynające treningi często pytają: czy powinienem ćwiczyć w butach? Odpowiedź brzmi: nie koniecznie. Do treningu EMS nie trzeba posiadać specjalistycznego obuwia. Można ćwiczyć w adidasach lub w skarpetkach, można również ćwiczyć na boso. Jest to kwestia indywidualna i każdy sam decyduje jaka opcja najbardziej mu odpowiada.

WAŻNE: Na pierwszym, wprowadzającym treningu EMS nasi nowi klienci nie muszą posiadać własnej bielizny treningowej, otrzymują ją nieodpłatnie od naszych trenerów. A w przypadku, gdy zdecydujesz się na zakup karnetu półrocznego, markową bieliznę treningową otrzymasz gratis!

Kamizelka do treningu EMS

W momencie, kiedy jesteś już ubrany w odpowiednią bieliznę treningową (bluzka bawełniana oraz leginsy) trener zakłada na Ciebie specjalny kombinezon do treningu EMS, zwany kamizelką. Kamizelki treningowe nasi trenerzy zawsze przywożą ze sobą, więc o to zupełnie nie musisz się martwić. To trener również dobiera rozmiar kamizelki, odpowiedni dla danej osoby. Kamizelka do treningu EMS to najważniejsza rzecz w przypadku tej formy treningowej, a jej jakość jest kwestią kluczową. Dlatego też, trenerzy Impulse Therapy korzystają ze sprzętu EMS najwyższej światowej klasy. Dzięki temu, zapewniamy naszym podopiecznym właściwą jakość impulsu EMS, komfort ćwiczeń oraz pełne bezpieczeństwo.

Kamizelka do treningu EMS wyposażona jest w specjalne elektrody dostarczające impuls elektryczny do mięśni. Jest ona połączona z maszyną do elektrostymulacji, a parametry impulsu dostosowuje trener w zależności od predyspozycji osoby ćwiczącej. Kamizelkę treningową pomaga ubierać trener, więc o to również nie musisz się martwić. Ponadto, trener założy Ci dodatkowe opaski na ramiona, w celu elektrostymulacji mięśni takich jak biceps i triceps. Jako uzupełnienie planu treningowego, możemy również dołożyć dodatkowe opaski stymulujące na łydki oraz barki. Wszystko w zależności od oczekiwań i celów osoby ćwiczącej. Stanowią one bardzo fajne dopełnienie kompleksowego treningu jakim jest trening EMS.

Trening EMS jak się ubrać

Reasumując, podczas treningu EMS ćwiczymy w stroju składającym się bawełnianej bielizny treningowej, specjalnej kamizelki oraz opasek na ramiona. Bieliznę treningową możesz zakupić na własność lub wypożyczyć od nas. Pozostały niezbędny sprzęt do treningu zawsze przywozimy ze sobą na trening w Twoim domu. Jeżeli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości napisz do nas lub zadzwoń! Nasi trenerzy personalni udzielą Ci wszystkich potrzebnych wskazówek: [email protected]

Czytaj dalej powiązane artykuły naszego Bloga: Trening personalny w Twoim domu.  

Obserwuj Impulse Therapy również na Facebooku oraz Instagramie.