Oferujemy nowoczesny trening personalny z dojazdem do klienta!

CO Z NAMI ZYSKASZ?


  • SKUTECZNY TRENING POD OKIEM WYKWALIFIKOWANEGO TRENERA
  • NIE STRACISZ CENNEGO CZASU NA DOJAZDY
  • SPOKÓJ I ANONIMOWOŚĆ W WARUNKACH DOMOWYCH
  • TRENING 6 GŁÓWNYCH PARTII MIĘŚNIOWYCH W JEDYNE 20 MINUT!
  • INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO KLIENTA
  • NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ TRENINGU OGÓLNOROZWOJOWEGO

NASZA OFERTA DEDYKOWANA JEST DLA TYCH, KTÓRZY NIE PRZEPADAJĄ ZA ZATŁOCZONYMI SIŁOWNIAMI, CENIĄ SOBIE KOMFORT ORAZ NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ.

TRENERZY IMPULSE THERAPY TO CERTYFIKOWANA KADRA Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM SPORTOWYM.

DOBIERZEMY WŁAŚCIWY PLAN TRENINGOWY POD TWOJE WYMAGANIA, KONDYCJĘ I STAN ZDROWIA. NA BIEŻĄCO BĘDZIEMY MONITOROWAĆ POSTĘPY NA PODSTAWIE ANALIZY SKŁADU CIAŁA.

Poznaj korzyści treningu personalnego EMS!


Trening personalny EMS Jastrzębie Górne, powiat zgierski, gmina Aleksandrów Łódzki, województwo łódzkie

Czym jest trening EMS w domu?

Trening EMS (ang. electrical muscle stimulation) to elektryczna stymulacja mięśni, która może bardzo korzystnie wypłynąć na Twoje zdrowie. Jednocześnie już dzisiaj możesz skorzystać z takiego treningu u siebie w domu pod okiem fachowego instruktora. Dzięki ćwiczeniom w domowym zaciszu będziesz mógł chętnie ćwiczyć. Trening ten cechuje się krótkim czasem trwania i bardzo wysoką efektywnością. Wystarczy tylko 20 minut tygodniowo, by uzyskać zamierzony efekt. Równowartość treningu elektrostymulującego jest płynna trzem godzinom spędzonym na siłowni. Ponadto ćwiczysz tylko raz w tygodniu. Wykwalifikowany instruktor zadba o Twój trening, a Ty możesz czuć się pewnie i chętnie. Trening elektrostymulujący jest dla wszelkiego, kto chce zadbać o swoje zdrowie. Pamiętaj jednak, że przed przystąpieniem do treningu Twój stan zdrowia powinien być bardzo pozytywny i nie możesz mieć żadnych przeciwskazań do odbycia treningu. To bardzo istotna rzecz, żeby móc cieszyć się zdrowiem i upragnioną postawą z zachowaniem środków bezpieczeństwa – ems trening ile kosztuje?.

Czytaj więcej

Na czym polega trening EMS w mieszkaniu?

Każda jednostka po wcześniejszym umówieniu się z trenerem odbywa 20 minutowy trening w domu pod okiem fachowego instruktora EMS. Jedyne, co potrzebujesz to 20 minut oraz kawałek miejsca do ćwiczeń. O resztę zadba wykwalifikowana kadra trenerska. Pamiętaj jednak o przeciwskazaniach do takiego treningu. Trening polega na założeniu specjalnego stroju do treningu EMS, a następnie na nałożeniu kamizelki, która ma za zadanie wysyłać impulsy elektryczne. W czasie 20 minut wykonujesz specjalistyczne ćwiczenia, które mają dodatkowo wspomóc działanie mięśni. Trening pozwala na poruszenie 6 podstawowych partii mięśniowych pod okiem wykwalifikowanego trenera personalnego. Istotnym względem jest również specjalne podejście do każdego klienta, co daje ogromną satysfakcję i zaufanie. O ekwipunek i ćwiczenia dba Twój trener, ażebyś potrafił cieszyć się obrotem. Atutem takiego treningu w warunkach domowych jest to, że nie musisz przeznaczać czasu na dostępy i korki, a wolny czas możesz użyć na czytanie książki, słuchanie muzyki czy inny relaks.

Jak działa urządzenie do elektrostymulacji?

Urządzenie do EMS przesyła fale stymulujące do mięśni. Właśnie dzięki takiej stymulacji można łatwo dotrzeć do mięśni głębokich, które przy klasycznym treningu mogłyby nie zostać w ogóle poruszone. W kamizelce zlokalizowane są specjalne elektrody, które przesyłają bodźce do Twoich mięśni. Dzięki nim efektywność treningu jest jeszcze większa. Bodźce wysyłane przez urządzenie są w pełni niezawodne, co pozwala na wykonanie skutecznego treningu bez obładowań, kontuzji czy innych niepożądanych efektów potreningowych. Urządzenie może wysyłać bodźce o częstotliwości niskiej (1-10 Hz), średniej (20-50 Hz) oraz dużej (60-100 Hz). Atutem jest to, że nie będziesz podłączony do żadnych kabli, gdyż urządzenie działa bezprzewodowo, co daje duży komfort ćwiczeń, pomaga w pełni użyć zakres ruchów, a także daje opcja dojścia do najgłębszych grup mięśniowych. Trening elektrostymulujący daje szybkie efekty zdrowotne, kondycyjne i odchudzające, dzięki czemu możesz w krótkim czasie osiągnąć wymarzony cel.

Jakie efekty daje domowy trening EMS?

Domowy trening EMS daje nieprawdopodobne efekty w bardzo krótkim czasie. Dzięki takiej formie treningu możesz spalić zbyteczną tkankę tłuszczową, a obniżka może osiągnąć nawet 1000 kalorii w 20 minut. Ponadto zbudujesz masę mięśniową, gdyż EMS pobudza nawet 90% mięśni. Dodatkowo, prądy o niskiej częstotliwości ujędrniają skórę i poprawiają jej wygląd, co przekłada się na redukcję cellulitu. Nie zapominajmy także o Twojej odporności, która może być na wysokim poziomie tylko dzięki silnemu i zdrowemu organizmowi. Istotnym aspektem jest również wpływ elektrostymulacji na działania kręgosłupa, która może poprawić postępowanie mięśni Twoich pleców. Domowy trening EMS pozwala na osiągnięcie doskonałych rezultatów zdrowotnych i odchudzających. Elektrostymulacja wzmocnią Twoje całe organizm i poprawia Twoją stan. Badania pokazują, że po 6 tygodniach siła narasta o 30%, a trwałość mięśni nawet o 108% i jest to duża korzyść tego treningu. Równocześnie możesz poprawić swoje zdolności motoryczne i siłę charakteru. Trening EMS poprawi także Twoje samopoczucie, podniesie pułap endorfin, da Ci pewność siebie i umożliwi na oswobodzenie z siebie dodatkowych zapasów sile.

Ile kosztuje trening EMS w domu?

Cena treningu EMS różni się w zależności od miejsca zamieszkania. Ceny wahają się od 100 do 200 złotych i są zależne od liczby wykupionych instruktaży. Atutem może być fakt, że nie musisz ćwiczyć sam, ponieważ do treningu możesz zaprosić osobę asystującą i ćwiczyć w parze. Z pewnością taki trening nie odchudzi mocno Twojego portfela, a dzięki niemu możesz zadbać o swoje zdrowie. Każda inwestycja w poprawę Twojej aktywności fizycznej będzie bardzo bezpiecznym i dobrym sposobem na zadbanie o swoje samopoczucie. Pamiętaj, że instruktor przybędzie do Ciebie we wskazane miejsce i zadba o Twój komfort i Twoje bezpieczeństwo, a usługę instruktora, spersonalizowane ćwiczenia zawsze dostaniesz w wykupionym pakiecie. Tak więc cena treningu EMS może różnić się od miejsc, ilości osób oraz ilości wykupionych instruktaży, a także od wypożyczenia lub kupienia stroju. Nie są to natomiast wysokie koszty i z pewnością będzie na nie stać każdego.

Zasięg:

Aleksandrów Łódzki Ciężków Karolew

Oferta:

var1-360p7P7JZygDpVJdQq5F

Zwiń tekst