Oferujemy nowoczesny trening personalny z dojazdem do klienta!

CO Z NAMI ZYSKASZ?


 • SKUTECZNY TRENING POD OKIEM WYKWALIFIKOWANEGO TRENERA
 • NIE STRACISZ CENNEGO CZASU NA DOJAZDY
 • SPOKÓJ I ANONIMOWOŚĆ W WARUNKACH DOMOWYCH
 • TRENING 6 GŁÓWNYCH PARTII MIĘŚNIOWYCH W JEDYNE 20 MINUT!
 • INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO KLIENTA
 • NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ TRENINGU OGÓLNOROZWOJOWEGO

NASZA OFERTA DEDYKOWANA JEST DLA TYCH, KTÓRZY NIE PRZEPADAJĄ ZA ZATŁOCZONYMI SIŁOWNIAMI, CENIĄ SOBIE KOMFORT ORAZ NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ.

TRENERZY IMPULSE THERAPY TO CERTYFIKOWANA KADRA Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM SPORTOWYM.

DOBIERZEMY WŁAŚCIWY PLAN TRENINGOWY POD TWOJE WYMAGANIA, KONDYCJĘ I STAN ZDROWIA. NA BIEŻĄCO BĘDZIEMY MONITOROWAĆ POSTĘPY NA PODSTAWIE ANALIZY SKŁADU CIAŁA.

Poznaj korzyści treningu personalnego EMS!


Trening EMS Jastrzębie Górne

Czym jest trening EMS?

EMS to technologia, która polega na elektrostymulacji. Nie jest nowa, gdyż od lat stosuje się ją w fizjoterapii. Dzięki rozwojowi medycyny i technologii, dziś stosowana jest także w innych dziedzinach medycyny oraz sporcie. Trening EMS prowadzi fachowy instruktor personalny, a efekty mogą okazać się naprawdę widowiskowe. Elektrostymulacja pozwala na zredukowanie tkanki tłuszczowej, wymodelowanie sylwetki, czy obniżkę cellulitu. Ma także ogromne znaczenie dla zdolności utrzymania poprawnej postawy, bowiem wzmacnia mięśnie. Dokucza Ci szkodliwe samopoczucie czy bóle pleców? Odpowiedzią na tego rodzaju dolegliwości również jest regularny trening EMS. To idealna opcja jeśli jesteś osobą czynną, bowiem trening EMS nie wymaga poświęcania dużej ilości czasu. Efekty są dużo lepsze i osiągane szybciej, niż na przykład podczas tradycyjnego treningu na siłowni. Równocześnie trening jest odpowiednio dopasowany do potrzeb, możliwości i preferencji – trening bez ciężarów cena.

Czytaj więcej

Na czym polega trening EMS?

EMS to elektrostymulacja aż dziewięciu grup mięśniowych w tym samym czasie. Tak naprawdę wystarczą dwa półgodzinne treningi w tygodniu, by w krótkim czasie zauważyć pierwsze efekty. Podczas jednej sesji można spalić nawet 500 kalorii i polepszyć metabolizm. Masz problemy ze stawami? Nie martw się, EMS nie obciąża ich istotnie. Przed rozpoczęciem należy wykonać analizę składu ciała. Dzięki temu oraz rozmowie, instruktor jest w stanie ułożyć spersonalizowany harmonogram. Zostanie on dostosowany do Twoich potrzeb, życzeń, możliwości i pomysłów. Gdy w tej kwestii wszystko dopięte jest na ostatni guzik, można udać się na pierwszy trening. Do jego odbycia należy założyć specjalny dopasowany ubiór, kamizelkę, pas na biodra, opaski na ramiona i uda. Do pojedynczych elementów stroju sportowego dołączone są elektrody. Tak zaopatrzony możesz przystąpić do wykonywania ćwiczeń, które zaleca instruktor. Impulsy mają działać na intelekt, który powinien przesyłać bodźce do neuronów mięśniowych, to zaś powoduje, iż mięśnie są pobudzone do odpowiedniej pracy.

Jak działa urządzenie do elektrostymulacji?

Elektrody umieszczone są w stroju osoby przeprowadzającej trening. Są one regulowane za pomocą urządzenia, które powierza bodźce do elektrod umiejscowionych na stroju sportowym. Energia zaś jest przekazywana do mięśni i porusza je do odpowiedniej pracy. Parametry napięcia i częstotliwość są ściśle ustalone. Dzięki temu wykonalne jest doprowadzenie mięśni do wykonywania pożądanego skurczu. Ładunki można sterować w zależności od tego, jaki efekt ma być uzyskany. Jedynie mięśnie, które mają w bliskiej odległości elektrody ulegają skurczom. Dlatego niezwykle ważne jest ich właściwe rozlokowanie. Wykorzystanie urządzenia nie wiąże się z bólem, nie ma też wielu skutków dodatkowych tej metody. Elektrod nie można umieszczać na głowie, twarzy i szyi. Należy również wstrzymać się przed umieszczaniem ich w strefie miejsc intymnych i serca. Nie można również przypinać ich na obu łydkach równocześnie, po obu stronach klatki piersiowej w tym samym momencie, a także na podeszwach obu stóp w tym samym czasie.

Jakie efekty daje EMS?

Efekty będą zależne od tego, jakie preferencje ma klient. Tak naprawdę dzięki poprawnemu planowi treningowemu można osiągnąć wszystko. Znaczący jest wywiad przeprowadzony z trenerem, by można było ułożyć najbardziej efektywny i uregulowany harmonogram. Dzięki EMS możesz uzyskać na przykład:

 • lepszy wygląd sylwetki (chudsze ciało, bardziej rozbudowane mięśnie, bardziej wartościowa postawa ciała),
 • lepszy poziom wydolności organizmu,
 • jędrna skóra i brak cellulitu,
 • spalenie dużej ilości kalorii podczas jednego treningu EMS,
 • redukcja tkanki tłuszczowej,
 • nabycie pozytywnych nawyków, powiązanych z właściwym wykonywaniem ćwiczeń,
 • lepsze samopoczucie,
 • zwiększona ilość pozytywnej energii,
 • rozładowanie stresu,
 • redukcja bólu stawów,
 • większa trwałość mięśni.

To wszystko poświęcając jedynie kilkadziesiąt minut na trening w trakcie tygodnia. Trening EMS to znikome ryzyko kontuzji oraz siniaków. Nad całością bowiem przebiega fachowy specjalista, który równocześnie będzie nadzorował Twoje postępy.

Ile kosztuje trening EMS?

Cena treningów EMS jest podporządkowana głównie od tego, która ma być ich częstotliwość. To jest sprawa indywidualna, na którą wpływ mają możliwości, życzenia i cele osoby zainteresowanej. Każde miejsce, które oferuje tego rodzaju trening ma swoje własne cenniki i typy karnetów, co również ma wpływ na wartość. Warto także wspomnieć o tym, iż często w ofercie znajduje się trening z dojazdem do mieszkania klienta. Wówczas cena znowou jest inna, w zależności również od miejsc domu klienta. Cena treningu stacjonarnego w klubie fitness, to często koszt w granicach od 150 do 200 zł. Biorąc pod uwagę, iż średnio potrzeba dwóch instruktaży w tygodniu, koszt miesięczny wynosi około 800 zł. Warto korzystać z opcji karnetów, bowiem wóczas cena jest odrobinę atrakcyjniejsza. Niektóre kluby fitness dają również atrakcyjnie przeceny dla stałych klientów. Biorąc pod uwagę fakt, iż efekty są dużo żwawiej osiągane niż podczas tradycyjnych instruktaży na siłowni, EMS naprawdę się opłaca.

Zasięg:

Aleksandrów Łódzki Ciężków Karolew

Oferta:

var1-360p7P7JZygDpVJdQq5F

Zwiń tekst