Oferujemy nowoczesny trening personalny z dojazdem do klienta!

CO Z NAMI ZYSKASZ?


 • SKUTECZNY TRENING POD OKIEM WYKWALIFIKOWANEGO TRENERA
 • NIE STRACISZ CENNEGO CZASU NA DOJAZDY
 • SPOKÓJ I ANONIMOWOŚĆ W WARUNKACH DOMOWYCH
 • TRENING 6 GŁÓWNYCH PARTII MIĘŚNIOWYCH W JEDYNE 20 MINUT!
 • INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO KLIENTA
 • NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ TRENINGU OGÓLNOROZWOJOWEGO

NASZA OFERTA DEDYKOWANA JEST DLA TYCH, KTÓRZY NIE PRZEPADAJĄ ZA ZATŁOCZONYMI SIŁOWNIAMI, CENIĄ SOBIE KOMFORT ORAZ NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ.

TRENERZY IMPULSE THERAPY TO CERTYFIKOWANA KADRA Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM SPORTOWYM.

DOBIERZEMY WŁAŚCIWY PLAN TRENINGOWY POD TWOJE WYMAGANIA, KONDYCJĘ I STAN ZDROWIA. NA BIEŻĄCO BĘDZIEMY MONITOROWAĆ POSTĘPY NA PODSTAWIE ANALIZY SKŁADU CIAŁA.

Poznaj korzyści treningu personalnego EMS!


Trening EMS Stara Gadka

Czym jest trening EMS?

EMS to technologia, która polega na elektrostymulacji. Nie jest nowa, gdyż od lat stosuje się ją w fizjoterapii. Dzięki postępowi medycyny i technologii, dziś używana jest także w innych sferach medycyny oraz sporcie. Trening EMS prowadzi doświadczony trener personalny, a efekty mogą okazać się naprawdę widowiskowe. Elektrostymulacja umożliwia na obniżenie tkanki tłuszczowej, wymodelowanie figury, czy redukcję cellulitu. Ma także ogromne znaczenie dla zdolności utrzymania prawidłowej postawy, bowiem wzmacnia mięśnie. Przeszkadza Ci złe samopoczucie czy bóle pleców? Odpowiedzią na tego rodzaju dolegliwości również jest mocny trening EMS. To idealna opcja jeśli jesteś osobą zapracowaną, bowiem trening EMS nie wymaga poświęcania dużej ilości czasu. Efekty są wiele lepsze i osiągane szybciej, niż na przykład podczas tradycyjnego treningu na siłowni. Jednocześnie trening jest odpowiednio dopasowany do potrzeb, możliwości i oczekiwań – trening ems – trening ems na czym polega.

Czytaj więcej

Na czym polega trening EMS?

EMS to elektrostymulacja aż dziewięciu grup mięśniowych w tym samym czasie. Tak naprawdę wystarczą dwa półgodzinne treningi w tygodniu, by w krótkim czasie zobaczyć pierwsze efekty. Podczas jednej sesji można spalić nawet 500 kalorii i poprawić metabolizm. Masz trudności ze stawami? Nie martw się, EMS nie obciąża ich istotnie. Przed rozpoczęciem należy wykonać analizę składu ciała. Dzięki temu oraz rozmowie, instruktor jest w stanie ułożyć spersonalizowany plan. Zostanie on dostosowany do Twoich potrzeb, oczekiwań, możliwości i pomysłów. Gdy w tej kwestii wszystko dopięte jest na ostatni guzik, można udać się na pierwszy trening. Do jego odbycia należy założyć specjalny dopasowany strój, kamizelkę, pas na biodra, opaski na ramiona i uda. Do pojedynczych elementów stroju sportowego dołączone są elektrody. Tak zaopatrzony możesz przystąpić do wykonywania ćwiczeń, które zaleca trener. Bodźce mają działać na rozum, który powinien przenosić bodźce do neuronów mięśniowych, to zaś powoduje, iż mięśnie są pobudzone do właściwej pracy.

Jak działa urządzenie do elektrostymulacji?

Elektrody zlokalizowane są w stroju osoby przeprowadzającej trening. Są one sterowane za pomocą urządzenia, które powierza impulsy do elektrod umieszczonych na stroju sportowym. Energia zaś jest przekazywana do mięśni i porusza je do odpowiedniej pracy. Parametry napięcia i częstotliwość są precyzyjnie ustalone. Dzięki temu możliwe jest doprowadzenie mięśni do wykonywania pożądanego skurczu. Ładunki można sterować w zależności od tego, jaki efekt ma być uzyskany. Wyłącznie mięśnie, które mają w bliskiej odległości elektrody ulegają skurczom. Dlatego niezwykle ważne jest ich odpowiednie rozlokowanie. Wykorzystanie narzędzia nie wiąże się z bólem, nie ma też wielu skutków dodatkowych tej metody. Elektrod nie można rozmieszczać na głowie, twarzy i szyi. Należy również wstrzymać się przed lokowaniem ich w okolicy miejsc intymnych i serca. Nie można również przypinać ich na obu łydkach jednocześnie, po obu stronach klatki piersiowej w tym samym momencie, a także na podeszwach obu stóp w tym samym czasie.

Jakie efekty daje EMS?

Efekty będą zależne od tego, jakie oczekiwania ma klient. Tak naprawdę dzięki prawidłowemu planowi treningowemu można uzyskać wszystko. Ważny jest wywiad przeprowadzony z trenerem, by można było ułożyć najbardziej efektywny i dostosowany harmonogram. Dzięki EMS możesz uzyskać na przykład:

 • lepszy wygląd figury (chudsze ciało, bardziej rozbudowane mięśnie, bardziej wartościowa postawa ciała),
 • lepszy pułap wydolności organizmu,
 • jędrna skóra i brak cellulitu,
 • spalenie dużej ilości kalorii podczas jednego treningu EMS,
 • redukcja tkanki tłuszczowej,
 • nabycie pozytywnych nawyków, powiązanych z właściwym wykonywaniem ćwiczeń,
 • lepsze samopoczucie,
 • zwiększona ilość pozytywnej energii,
 • rozładowanie stresu,
 • redukcja bólu stawów,
 • większa wytrzymałość mięśni.

To wszystko poświęcając jedynie kilkadziesiąt minut na trening w trakcie tygodnia. Trening EMS to znikome ryzyko kontuzji oraz siniaków. Nad integralnością bowiem przebiega fachowy specjalista, który równocześnie będzie nadzorował Twoje postępy.

Ile kosztuje trening EMS?

Cena instruktaży EMS jest zależna głównie od tego, jaka ma być ich częstotliwość. To jest sprawa indywidualna, na którą wpływ mają możliwości, preferencje i zamiary osoby zainteresowanej. Każde miejsce, które proponuje tego rodzaju trening ma swoje swoje cenniki i typy karnetów, co również ma wpływ na cenę. Warto także wspomnieć o tym, iż niekiedy w ofercie znajduje się trening z dojazdem do domu klienta. Wówczas cena znowou jest inna, w zależności również od miejsc mieszkania klienta. Cena treningu stacjonarnego w klubie fitness, to często koszt w granicach od 150 do 200 zł. Biorąc pod uwagę, iż średnio potrzeba dwóch instruktaży w tygodniu, koszt miesięczny wynosi około 800 zł. Warto korzystać z opcji karnetów, bowiem wóczas cena jest nieco atrakcyjniejsza. Niektóre kluby fitness dają również atrakcyjnie zniżki dla stałych klientów. Biorąc pod uwagę fakt, iż efekty są wiele żwawiej osiągane aniżeli podczas tradycyjnych treningów na siłowni, EMS naprawdę się opłaca.

Zasięg:

Rzgów Romanów Starowa Góra

Oferta:

var1-360p7P7JZygDpVJdQq5F

Zwiń tekst