Oferujemy nowoczesny trening personalny z dojazdem do klienta!

CO Z NAMI ZYSKASZ?


 • SKUTECZNY TRENING POD OKIEM WYKWALIFIKOWANEGO TRENERA
 • NIE STRACISZ CENNEGO CZASU NA DOJAZDY
 • SPOKÓJ I ANONIMOWOŚĆ W WARUNKACH DOMOWYCH
 • TRENING 6 GŁÓWNYCH PARTII MIĘŚNIOWYCH W JEDYNE 20 MINUT!
 • INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO KLIENTA
 • NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ TRENINGU OGÓLNOROZWOJOWEGO

NASZA OFERTA DEDYKOWANA JEST DLA TYCH, KTÓRZY NIE PRZEPADAJĄ ZA ZATŁOCZONYMI SIŁOWNIAMI, CENIĄ SOBIE KOMFORT ORAZ NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ.

TRENERZY IMPULSE THERAPY TO CERTYFIKOWANA KADRA Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM SPORTOWYM.

DOBIERZEMY WŁAŚCIWY PLAN TRENINGOWY POD TWOJE WYMAGANIA, KONDYCJĘ I STAN ZDROWIA. NA BIEŻĄCO BĘDZIEMY MONITOROWAĆ POSTĘPY NA PODSTAWIE ANALIZY SKŁADU CIAŁA.

Poznaj korzyści treningu personalnego EMS!


Trening EMS Łobódź

Czym jest trening EMS?

EMS to technika, która polega na elektrostymulacji. Nie jest nowatorska, gdyż od lat wykorzystuje się ją w fizjoterapii. Dzięki rozwojowi medycyny i technologii, dzisiaj stosowana jest także w innych sferach medycyny oraz sporcie. Trening EMS prowadzi doświadczony instruktor personalny, a efekty mogą okazać się naprawdę spektakularne. Elektrostymulacja pozwala na zredukowanie tkanki tłuszczowej, wymodelowanie sylwetki, czy obniżkę cellulitu. Ma także ogromne znaczenie dla zdolności utrzymania poprawnej sylwetki, bowiem wzmacnia mięśnie. Dokucza Ci złe samopoczucie czy bóle pleców? Odpowiedzią na tego rodzaju dolegliwości również jest regularny trening EMS. To idealna możliwość jeśli jesteś osobą zapracowaną, bowiem trening EMS nie wymaga poświęcania dużej ilości czasu. Efekty są wiele lepsze i osiągane żwawiej, niż na przykład podczas tradycyjnego treningu na siłowni. Jednocześnie trening jest odpowiednio dopasowany do potrzeb, możliwości i wymagań – czytaj więcej – ems trening efekty.

Czytaj więcej

Na czym polega trening EMS?

EMS to elektrostymulacja aż dziewięciu grup mięśniowych w tym samym czasie. Tak naprawdę wystarczą dwa półgodzinne treningi w tygodniu, żeby w krótkim czasie zauważyć pierwsze efekty. Podczas jednej sesji można spalić nawet 500 kalorii i poprawić metabolizm. Masz trudności ze stawami? Nie martw się, EMS nie obciąża ich znacząco. Przed rozpoczęciem należy wykonać analizę składu ciała. Dzięki temu oraz rozmowie, trener jest w stanie ułożyć spersonalizowany harmonogram. Zostanie on uregulowany do Twoich potrzeb, oczekiwań, możliwości i pomysłów. Gdy w tej sprawy wszystko dopięte jest na ostatni guzik, można udać się na pierwszy trening. Do jego odbycia należy założyć specjalny dopasowany strój, kamizelkę, pas na biodra, opaski na ramiona i uda. Do pojedynczych elementów stroju sportowego dodane są elektrody. Tak wyposażony możesz kontynuować do wykonywania ćwiczeń, które poleca trener. Impulsy mają działać na intelekt, który powinien przesyłać impulsy do neuronów mięśniowych, to zaś powoduje, iż mięśnie są pobudzone do właściwej pracy.

Jak działa urządzenie do elektrostymulacji?

Elektrody umieszczone są w ubioru osoby przeprowadzającej trening. Są one regulowane za pomocą urządzenia, które powierza impulsy do elektrod umieszczonych na stroju sportowym. Energia zaś jest transmitowana do mięśni i porusza je do odpowiedniej pracy. Parametry napięcia i częstotliwość są ściśle określone. Dzięki temu wykonalne jest doprowadzenie mięśni do wykonywania pożądanego skurczu. Ładunki można regulować w zależności od tego, jaki efekt ma być osiągnięty. Wyłącznie mięśnie, które mają w bliskiej odległości elektrody ulegają skurczom. Dlatego niezwykle istotne jest ich właściwe rozlokowanie. Wykorzystanie urządzenia nie wiąże się z bólem, nie ma też wielu rezultatów dodatkowych tej metody. Elektrod nie można rozmieszczać na głowie, twarzy i szyi. Należy również wstrzymać się przed rozmieszczaniem ich w okolicy miejsc intymnych i serca. Nie można również przypinać ich na obu łydkach równocześnie, po obu stronach klatki piersiowej w tym samym momencie, a także na podeszwach obu stóp w tym samym czasie.

Jakie efekty daje EMS?

Efekty będą uzależnione od tego, jakie życzenia ma klient. Tak naprawdę dzięki prawidłowemu planowi treningowemu można osiągnąć wszystko. Znaczący jest wywiad przeprowadzony z trenerem, by można było ułożyć najbardziej skuteczny i uregulowany plan. Dzięki EMS możesz uzyskać na przykład:

 • lepszy wygląd figury (chudsze ciało, bardziej rozbudowane mięśnie, bardziej wartościowa postawa ciała),
 • lepszy pułap wydolności organizmu,
 • jędrna skóra i brak cellulitu,
 • spalenie dużej ilości kalorii podczas jednego treningu EMS,
 • redukcja tkanki tłuszczowej,
 • nabycie pozytywnych nawyków, powiązanych z właściwym wykonywaniem ćwiczeń,
 • lepsze samopoczucie,
 • zwiększona ilość pozytywnej energii,
 • rozładowanie stresu,
 • redukcja bólu stawów,
 • większa wytrzymałość mięśni.

To wszystko przeznaczając jedynie kilkadziesiąt minut na trening w trakcie tygodnia. Trening EMS to znikome ryzyko kontuzji oraz siniaków. Nad całością bowiem przebiega fachowy specjalista, który równocześnie będzie nadzorował Twoje postępy.

Ile kosztuje trening EMS?

Cena treningów EMS jest podporządkowana głównie od tego, która ma być ich częstotliwość. To jest rzecz indywidualna, na którą wpływ mają możliwości, życzenia i cele osoby zainteresowanej. Każde miejsce, które oferuje tego rodzaju trening ma swoje własne cenniki i typy karnetów, co również ma wpływ na cenę. Warto także nadmienić o tym, iż niekiedy w ofercie znajduje się trening z dojazdem do domu klienta. Wówczas cena znowou jest inna, w zależności również od lokalizacji domu klienta. Cena treningu stacjonarnego w klubie fitness, to zazwyczaj koszt w granicach od 150 do 200 zł. Biorąc pod uwagę, iż przeciętnie potrzeba dwóch treningów w tygodniu, koszt miesięczny wynosi około 800 zł. Warto korzystać z opcji karnetów, bowiem wóczas cena jest nieco atrakcyjniejsza. Niektóre kluby fitness dają również atrakcyjnie przeceny dla stałych klientów. Biorąc pod uwagę fakt, iż efekty są wiele szybciej osiągane niż podczas tradycyjnych treningów na siłowni, EMS naprawdę się opłaca.

Zasięg:

Aleksandrów Łódzki Księstwo Nakielnica

Oferta:

var1-360p7P7JZygDpVJdQq5F

Zwiń tekst