Oferujemy nowoczesny trening personalny z dojazdem do klienta!

CO Z NAMI ZYSKASZ?


  • SKUTECZNY TRENING POD OKIEM WYKWALIFIKOWANEGO TRENERA
  • NIE STRACISZ CENNEGO CZASU NA DOJAZDY
  • SPOKÓJ I ANONIMOWOŚĆ W WARUNKACH DOMOWYCH
  • TRENING 6 GŁÓWNYCH PARTII MIĘŚNIOWYCH W JEDYNE 20 MINUT!
  • INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO KLIENTA
  • NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ TRENINGU OGÓLNOROZWOJOWEGO

NASZA OFERTA DEDYKOWANA JEST DLA TYCH, KTÓRZY NIE PRZEPADAJĄ ZA ZATŁOCZONYMI SIŁOWNIAMI, CENIĄ SOBIE KOMFORT ORAZ NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ.

TRENERZY IMPULSE THERAPY TO CERTYFIKOWANA KADRA Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM SPORTOWYM.

DOBIERZEMY WŁAŚCIWY PLAN TRENINGOWY POD TWOJE WYMAGANIA, KONDYCJĘ I STAN ZDROWIA. NA BIEŻĄCO BĘDZIEMY MONITOROWAĆ POSTĘPY NA PODSTAWIE ANALIZY SKŁADU CIAŁA.

Poznaj korzyści treningu personalnego EMS!


Trening personalny EMS Konstantynów Łódzki, powiat pabianicki, województwo łódzkie

Czym jest trening EMS w domu?

Trening EMS (ang. electrical muscle stimulation) to elektryczna stymulacja mięśni, która może bardzo korzystnie wypłynąć na Twoje zdrowie. Jednocześnie już dziś możesz skorzystać z takiego treningu u siebie w domu pod okiem profesjonalnego trenera. Dzięki ćwiczeniom w domowym zaciszu będziesz mógł chętnie ćwiczyć. Trening ten cechuje się krótkim czasem trwania i bardzo wysoką efektywnością. Wystarczy tylko 20 minut tygodniowo, żeby osiągnąć zamierzony efekt. Równowartość treningu elektrostymulującego jest równowartościowa trzem godzinom spędzonym na siłowni. Ponadto ćwiczysz tylko raz w tygodniu. Wykwalifikowany trener zadba o Twój trening, a Ty możesz czuć się bezpiecznie i chętnie. Trening elektrostymulujący jest dla każdego, kto pragnie zadbać o swoje zdrowie. Pamiętaj jednak, że przed przystąpieniem do treningu Twój stan zdrowia powinien być bardzo pozytywny i nie możesz mieć żadnych przeciwskazań do odbycia treningu. To bardzo ważna sprawa, by móc cieszyć się zdrowiem i upragnioną figurą z zachowaniem środków bezpieczeństwa – Impulse-Therapy – treningi ems.

Czytaj więcej

Na czym polega trening EMS w domu?

Każda jednostka po wcześniejszym umówieniu się z instruktorem odbywa 20 minutowy trening w mieszkaniu pod okiem profesjonalnego trenera EMS. Jedyne, co potrzebujesz to 20 minut oraz fragment miejsca do ćwiczeń. O resztę zadba wykwalifikowana kadra trenerska. Pamiętaj jednak o przeciwskazaniach do takiego treningu. Trening polega na założeniu specjalnego ubioru do treningu EMS, a następnie na nałożeniu kamizelki, która ma za zadanie przesyłać bodźce elektryczne. W czasie 20 minut przeprowadzasz specjalne ćwiczenia, które mają jednocześnie wspomóc działanie mięśni. Trening pozwala na pobudzenie 6 głównych grup mięśniowych pod okiem wykwalifikowanego instruktora personalnego. Ważnym względem jest również specjalne podejście do wszelkiego klienta, co daje dużą satysfakcję i zaufanie. O sprzęt i ćwiczenia dba Twój trener, abyś potrafił cieszyć się obrotem. Atutem takiego treningu w warunkach domowych jest to, że nie musisz przeznaczać czasu na dostępy i korki, a wolny czas możesz wykorzystać na czytanie książki, słuchanie muzyki czy inny relaks.

Jak działa urządzenie do elektrostymulacji?

Urządzenie do EMS wysyła fale stymulujące do mięśni. Właśnie dzięki takiej stymulacji można łatwo dotrzeć do mięśni głębokich, które przy klasycznym treningu mogłyby nie być w ogóle poruszone. W kamizelce umieszczone są specjalne elektrody, które przekazują impulsy do Twoich mięśni. Dzięki nim efektywność treningu jest jeszcze większa. Impulsy wysyłane przez urządzenie są w pełni niezawodne, co umożliwia na wykonanie skutecznego treningu bez obładowań, kontuzji czy innych niepożądanych efektów potreningowych. Urządzenie może wysyłać bodźce o częstotliwości niskiej (1-10 Hz), średniej (20-50 Hz) oraz wysokiej (60-100 Hz). Atutem jest to, że nie będziesz podłączony do żadnych przewodów, ponieważ urządzenie działa bezprzewodowo, co daje duży komfort ćwiczeń, pomaga w pełni użyć obszar ruchów, a także daje opcję dojścia do najskrytszych partii mięśniowych. Trening elektrostymulujący daje terminowe efekty zdrowotne, kondycyjne i odchudzające, dzięki czemu możesz w krótkim czasie uzyskać wymarzony cel.

Jakie efekty daje domowy trening EMS?

Domowy trening EMS daje zadziwiające efekty w bardzo krótkim czasie. Dzięki takiej formie treningu możesz spalić zbyteczną tkankę tłustą, a obniżka może uzyskać nawet 1000 kalorii w 20 minut. Ponadto zaprojektujesz masę mięśniową, ponieważ EMS pobudza nawet 90% mięśni. Jednocześnie, prądy o niskiej częstotliwości ujędrniają skórę i korygują jej wygląd, co przekłada się na obniżkę cellulitu. Nie zapominajmy także o Twojej odporności, która może być na wysokim poziomie tylko dzięki silnemu i zdrowemu organizmowi. Ważnym względem jest również wpływ elektrostymulacji na działania kręgosłupa, która może poprawić postępowanie mięśni Twoich pleców. Domowy trening EMS umożliwia na uzyskanie doskonałych rezultatów zdrowotnych i odchudzających. Elektrostymulacja wzmocnią Twoje całe ciało i poprawia Twoją kondycję. Badania pokazują, że po 6 tygodniach energia narasta o 30%, a wytrzymałość mięśni nawet o 108% i jest to duża korzyść tego treningu. Równocześnie możesz poprawić swoje zdolności ruchowe i moc charakteru. Trening EMS polepszy także Twoje samopoczucie, podniesie pułap endorfin, da Ci pewność siebie i umożliwi na uwolnienie z siebie dodatkowych zapasów energii.

Ile kosztuje trening EMS w mieszkaniu?

Cena treningu EMS różni się w zależności od miejsca zamieszkania. Ceny wahają się od 100 do 200 złotych i są zależne od liczby wykupionych treningów. Atutem może być fakt, że nie musisz uprawiać sam, ponieważ do treningu możesz zaprosić osobę asystującą i ćwiczyć w parze. Z pewnością taki trening nie odchudzi mocno Twojego portfela, a dzięki niemu możesz zadbać o swoje zdrowie. Każda inwestycja w poprawę Twojej aktywności fizycznej będzie bardzo bezpiecznym i doskonałym sposobem na zadbanie o swoje samopoczucie. Pamiętaj, że instruktor dojedzie do Ciebie we wskazane miejsce i zadba o Twój komfort i Twoje bezpieczeństwo, a opiekę trenera, spersonalizowane ćwiczenia zawsze dostaniesz w wykupionym pakiecie. Tak więc cena treningu EMS może różnić się od miejsc, liczby osób oraz ilości wykupionych instruktaży, a także od wypożyczenia lub nabywania stroju. Nie są to natomiast wysokie wydatki i z pewnością będzie na nie stać każdego.

Zasięg:

pow. pabianicki Ksawerów

Oferta:

var1-360p7P7JZygDpVJdQq5F

Zwiń tekst