Oferujemy nowoczesny trening personalny z dojazdem do klienta!

CO Z NAMI ZYSKASZ?


  • SKUTECZNY TRENING POD OKIEM WYKWALIFIKOWANEGO TRENERA
  • NIE STRACISZ CENNEGO CZASU NA DOJAZDY
  • SPOKÓJ I ANONIMOWOŚĆ W WARUNKACH DOMOWYCH
  • TRENING 6 GŁÓWNYCH PARTII MIĘŚNIOWYCH W JEDYNE 20 MINUT!
  • INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO KLIENTA
  • NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ TRENINGU OGÓLNOROZWOJOWEGO

NASZA OFERTA DEDYKOWANA JEST DLA TYCH, KTÓRZY NIE PRZEPADAJĄ ZA ZATŁOCZONYMI SIŁOWNIAMI, CENIĄ SOBIE KOMFORT ORAZ NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ.

TRENERZY IMPULSE THERAPY TO CERTYFIKOWANA KADRA Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM SPORTOWYM.

DOBIERZEMY WŁAŚCIWY PLAN TRENINGOWY POD TWOJE WYMAGANIA, KONDYCJĘ I STAN ZDROWIA. NA BIEŻĄCO BĘDZIEMY MONITOROWAĆ POSTĘPY NA PODSTAWIE ANALIZY SKŁADU CIAŁA.

Poznaj korzyści treningu personalnego EMS!


Trening personalny EMS Guzew, powiat łódzki wschodni, gmina Rzgów, województwo łódzkie

Czym jest trening EMS w domu?

Trening EMS (ang. electrical muscle stimulation) to elektryczna stymulacja mięśni, która może bardzo korzystnie wypłynąć na Twoje zdrowie. Jednocześnie już dzisiaj możesz skorzystać z takiego treningu u siebie w domu pod okiem profesjonalnego instruktora. Dzięki ćwiczeniom w domowym zaciszu będziesz mógł chętnie ćwiczyć. Trening ten charakteryzuje się krótkim czasem trwania i bardzo wysoką efektywnością. Wystarczy tylko 20 minut tygodniowo, aby osiągnąć zamierzony efekt. Równoważność treningu elektrostymulującego jest równowartościowa trzem godzinom spędzonym na siłowni. Ponadto ćwiczysz tylko raz w tygodniu. Wykwalifikowany trener zadba o Twój trening, a Ty możesz czuć się pewnie i swobodnie. Trening elektrostymulujący jest dla każdego, kto chce zadbać o swoje zdrowie. Pamiętaj jednak, że przed przystąpieniem do treningu Twój stan zdrowia powinien być bardzo pozytywny i nie możesz mieć żadnych przeciwskazań do odbycia treningu. To bardzo ważna rzecz, aby móc cieszyć się zdrowiem i upragnioną postacią z zachowaniem środków bezpieczeństwa – trening bez sztang szukam.

Czytaj więcej

Na czym polega trening EMS w mieszkaniu?

Każda jednostka po wcześniejszym umówieniu się z instruktorem odbywa 20 minutowy trening w mieszkaniu pod okiem fachowego trenera EMS. Jedyne, co potrzebujesz to 20 minut oraz kawałek miejsca do ćwiczeń. O resztę zadba wykwalifikowana kadra trenerska. Pamiętaj jednak o przeciwskazaniach do takiego treningu. Trening polega na założeniu specjalistycznego stroju do treningu EMS, a następnie na nałożeniu kamizelki, która ma za zadanie wysyłać bodźce elektryczne. W czasie 20 minut przeprowadzasz specjalistyczne ćwiczenia, które mają dodatkowo wspomóc działanie mięśni. Trening pozwala na pobudzenie 6 zasadniczych partii mięśniowych pod okiem wykwalifikowanego instruktora personalnego. Istotnym aspektem jest również indywidualne podejście do wszelkiego klienta, co daje ogromną satysfakcję i zaufanie. O ekwipunek i ćwiczenia dba Twój trener, ażebyś potrafił cieszyć się obrotem. Atutem takiego treningu w warunkach domowych jest to, że nie musisz tracić czasu na dojazdy i korki, a wolny czas możesz wykorzystać na czytanie książki, słuchanie muzyki czy odmienny relaks.

Jak działa urządzenie do elektrostymulacji?

Urządzenie do EMS wysyła fale stymulujące do mięśni. Właśnie dzięki takiej stymulacji można intuicyjnie dotrzeć do mięśni głębokich, które przy klasycznym treningu mogłyby nie zostać w ogóle poruszone. W kamizelce zlokalizowane są specjalistyczne elektrody, które przekazują bodźce do Twoich mięśni. Dzięki nim efektywność treningu jest jeszcze większa. Bodźce wysyłane przez urządzenie są w pełni bezpieczne, co pozwala na wykonanie efektywnego treningu bez obładowań, kontuzji czy innych niekorzystnych efektów potreningowych. Urządzenie może wysyłać impulsy o częstotliwości niskiej (1-10 Hz), średniej (20-50 Hz) oraz wysokiej (60-100 Hz). Atutem jest to, że nie będziesz podłączony do żadnych przewodów, ponieważ urządzenie działa bezprzewodowo, co daje duży komfort ćwiczeń, pomaga w pełni wykorzystać zakres ruchów, a także daje możliwość dotarcia do najskrytszych partii mięśniowych. Trening elektrostymulujący daje szybkie efekty zdrowotne, kondycyjne i odchudzające, dzięki czemu możesz w krótkim czasie uzyskać wymarzony cel.

Jakie efekty daje domowy trening EMS?

Domowy trening EMS daje nieprawdopodobne efekty w bardzo krótkim czasie. Dzięki takiej formie treningu możesz spalić nadmierną tkankę tłuszczową, a redukcja może osiągnąć nawet 1000 kalorii w 20 minut. Ponadto zaprojektujesz masę mięśniową, gdyż EMS porusza nawet 90% mięśni. Jednocześnie, prądy o niskiej częstotliwości ujędrniają skórę i korygują jej wygląd, co przekłada się na obniżkę cellulitu. Nie zapominajmy także o Twojej odporności, która może być na wysokim poziomie tylko dzięki silnemu i zdrowemu ciału. Istotnym aspektem jest również wpływ elektrostymulacji na działania kręgosłupa, która może poprawić postępowanie mięśni Twoich pleców. Domowy trening EMS pozwala na osiągnięcie doskonałych rezultatów zdrowotnych i odchudzających. Elektrostymulacja wzmocnią Twoje całe organizm i poprawia Twoją kondycję. Badania pokazują, że po 6 tygodniach energia wzrasta o 30%, a wytrzymałość mięśni nawet o 108% i jest to duża korzyść tego treningu. Dodatkowo możesz poprawić swoje zdolności motoryczne i moc charakteru. Trening EMS poprawi także Twoje samopoczucie, podniesie poziom endorfin, da Ci pewność siebie i umożliwi na oswobodzenie z siebie dodatkowych zasobów sile.

Ile kosztuje trening EMS w domu?

Cena treningu EMS różni się w zależności od miejsca zamieszkania. Ceny wahają się od 100 do 200 złotych i są zależne od ilości wykupionych instruktaży. Atutem może być fakt, że nie musisz ćwiczyć sam, gdyż do treningu możesz zaprosić osobę asystującą i ćwiczyć w parze. Z pewnością taki trening nie odchudzi mocno Twojego portfela, a dzięki niemu możesz zadbać o swoje zdrowie. Każda inwestycja w poprawę Twojej aktywności fizycznej będzie bardzo pewnym i dobrym sposobem na zadbanie o swoje samopoczucie. Pamiętaj, że instruktor dojedzie do Ciebie we wskazane miejsce i zadba o Twój komfort i Twoje bezpieczeństwo, a usługę instruktora, spersonalizowane ćwiczenia zawsze dostaniesz w wykupionym pakiecie. Tak więc cena treningu EMS może różnić się od lokalizacji, liczby osób oraz liczby wykupionych treningów, a także od wypożyczenia lub kupienia ubioru. Nie są to natomiast najwyższe ceny i z pewnością będzie na nie stać każdego.

Zasięg:

Rzgów Grodzisko Huta Wiskicka

Oferta:

var1-360p7P7JZygDpVJdQq5F

Zwiń tekst