Oferujemy nowoczesny trening personalny z dojazdem do klienta!

CO Z NAMI ZYSKASZ?


 • SKUTECZNY TRENING POD OKIEM WYKWALIFIKOWANEGO TRENERA
 • NIE STRACISZ CENNEGO CZASU NA DOJAZDY
 • SPOKÓJ I ANONIMOWOŚĆ W WARUNKACH DOMOWYCH
 • TRENING 6 GŁÓWNYCH PARTII MIĘŚNIOWYCH W JEDYNE 20 MINUT!
 • INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO KLIENTA
 • NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ TRENINGU OGÓLNOROZWOJOWEGO

NASZA OFERTA DEDYKOWANA JEST DLA TYCH, KTÓRZY NIE PRZEPADAJĄ ZA ZATŁOCZONYMI SIŁOWNIAMI, CENIĄ SOBIE KOMFORT ORAZ NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ.

TRENERZY IMPULSE THERAPY TO CERTYFIKOWANA KADRA Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM SPORTOWYM.

DOBIERZEMY WŁAŚCIWY PLAN TRENINGOWY POD TWOJE WYMAGANIA, KONDYCJĘ I STAN ZDROWIA. NA BIEŻĄCO BĘDZIEMY MONITOROWAĆ POSTĘPY NA PODSTAWIE ANALIZY SKŁADU CIAŁA.

Poznaj korzyści treningu personalnego EMS!


Trening EMS Słowak

Czym jest trening EMS?

EMS to technologia, która polega na elektrostymulacji. Nie jest nowa, ponieważ od lat wykorzystuje się ją w fizjoterapii. Dzięki postępowi medycyny i technologii, dzisiaj stosowana jest także w innych dziedzinach medycyny oraz sporcie. Trening EMS prowadzi fachowy trener personalny, a efekty mogą okazać się naprawdę spektakularne. Elektrostymulacja pozwala na zredukowanie tkanki tłuszczowej, wymodelowanie figury, czy redukcję cellulitu. Ma także ogromne znaczenie dla zdolności utrzymania prawidłowej postawy, bowiem wzmacnia mięśnie. Dokucza Ci szkodliwe samopoczucie czy bóle pleców? Odpowiedzią na tego rodzaju dolegliwości również jest mocny trening EMS. To idealna możliwość jeśli jesteś osobą czynną, bowiem trening EMS nie wymaga dedykowania dużej ilości czasu. Efekty są dużo lepsze i realizowane szybciej, niż na przykład podczas tradycyjnego treningu na siłowni. Jednocześnie trening jest właściwie dopasowany do potrzeb, możliwości i życzeń – Impulse-Therapy – ems treningi.

Czytaj więcej

Na czym polega trening EMS?

EMS to elektrostymulacja aż dziewięciu grup mięśniowych w tym samym czasie. Tak naprawdę wystarczą dwa półgodzinne treningi w tygodniu, żeby w krótkim czasie zauważyć początkowe efekty. Podczas jednej sesji można spalić nawet 500 kalorii i polepszyć metabolizm. Masz problemy ze stawami? Nie martw się, EMS nie obciąża ich istotnie. Przed rozpoczęciem należy wykonać analizę składu ciała. Dzięki temu oraz rozmowie, instruktor jest w stanie ułożyć spersonalizowany plan. Zostanie on dostosowany do Twoich potrzeb, wymagań, możliwości i pomysłów. Gdy w tej kwestii wszystko dopięte jest na ostatni guzik, można udać się na pierwszy trening. Do jego odbycia należy założyć szczególny dopasowany ubiór, kamizelkę, pas na biodra, opaski na ramiona i uda. Do pojedynczych elementów stroju sportowego dołączone są elektrody. Tak wyposażony możesz przystąpić do wykonywania ćwiczeń, które poleca trener. Bodźce mają działać na mózg, który powinien przekazywać bodźce do neuronów mięśniowych, to zaś sprawia, iż mięśnie są aktywowane do odpowiedniej pracy.

Jak działa urządzenie do elektrostymulacji?

Elektrody zlokalizowane są w stroju osoby przeprowadzającej trening. Są one regulowane za pomocą urządzenia, które powierza impulsy do elektrod umiejscowionych na stroju sportowym. Energia zaś jest przekazywana do mięśni i pobudza je do odpowiedniej pracy. Parametry napięcia i częstotliwość są precyzyjnie określone. Dzięki temu wykonalne jest doprowadzenie mięśni do wykonywania pomyślnego skurczu. Ładunki można sterować w zależności od tego, jaki efekt ma być osiągnięty. Wyłącznie mięśnie, które mają w bliskiej odległości elektrody ulegają skurczom. Dlatego niezwykle ważne jest ich właściwe rozmieszczenie. Wykorzystanie narzędzia nie wiąże się z bólem, nie ma też wielu rezultatów dodatkowych tej metody. Elektrod nie można rozmieszczać na głowie, twarzy i szyi. Należy również wstrzymać się przed lokowaniem ich w strefie miejsc intymnych i serca. Nie można również przypinać ich na obu łydkach jednocześnie, po obu stronach klatki piersiowej w tym samym momencie, a także na podeszwach obu stóp w tym samym czasie.

Jakie efekty daje EMS?

Efekty będą uzależnione od tego, jakie preferencje ma klient. Tak naprawdę dzięki poprawnemu planowi treningowemu można osiągnąć wszystko. Ważny jest wywiad przeprowadzony z trenerem, aby można było ułożyć najbardziej efektywny i dostosowany harmonogram. Dzięki EMS możesz uzyskać na przykład:

 • lepszy wygląd sylwetki (chudsze ciało, bardziej rozbudowane mięśnie, bardziej wartościowa postawa ciała),
 • lepszy poziom wydolności organizmu,
 • jędrna skóra i brak cellulitu,
 • spalenie dużej ilości kalorii podczas jednego treningu EMS,
 • redukcja tkanki tłuszczowej,
 • nabycie pozytywnych nawyków, powiązanych z odpowiednim wykonywaniem ćwiczeń,
 • lepsze samopoczucie,
 • zwiększona ilość pozytywnej energii,
 • rozładowanie stresu,
 • obniżka bólu stawów,
 • większa wytrzymałość mięśni.

To wszystko przeznaczając jedynie kilkadziesiąt minut na trening w trakcie tygodnia. Trening EMS to znikome niebezpieczeństwo kontuzji oraz urazów. Nad całością bowiem przebiega doświadczony specjalista, który równocześnie będzie nadzorował Twoje postępy.

Ile kosztuje trening EMS?

Cena treningów EMS jest zależna głównie od tego, jaka ma być ich częstotliwość. To jest sprawa indywidualna, na którą wpływ mają możliwości, wymagania i zamiary osoby zainteresowanej. Każde miejsce, które proponuje tego rodzaju trening ma swoje własne cenniki i typy karnetów, co również ma wpływ na wartość. Warto także wspomnieć o tym, iż często w ofercie znajduje się trening z dojazdem do mieszkania klienta. Wówczas cena znowou jest inna, w zależności również od miejsc domu klienta. Cena treningu stacjonarnego w klubie fitness, to często koszt w granicach od 150 do 200 zł. Biorąc pod uwagę, iż średnio potrzeba dwóch instruktaży w tygodniu, koszt miesięczny wynosi około 800 zł. Warto korzystać z opcji karnetów, bowiem wóczas cena jest nieco atrakcyjniejsza. Niektóre kluby fitness dają również atrakcyjnie przeceny dla stałych klientów. Biorąc pod uwagę fakt, iż efekty są wiele żwawiej osiągane niż podczas tradycyjnych treningów na siłowni, EMS naprawdę się opłaca.

Zasięg:

Aleksandrów Łódzki Sanie Sobień

Oferta:

var1-360p7P7JZygDpVJdQq5F

Zwiń tekst