Oferujemy nowoczesny trening personalny z dojazdem do klienta!

CO Z NAMI ZYSKASZ?


 • SKUTECZNY TRENING POD OKIEM WYKWALIFIKOWANEGO TRENERA
 • NIE STRACISZ CENNEGO CZASU NA DOJAZDY
 • SPOKÓJ I ANONIMOWOŚĆ W WARUNKACH DOMOWYCH
 • TRENING 6 GŁÓWNYCH PARTII MIĘŚNIOWYCH W JEDYNE 20 MINUT!
 • INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO KLIENTA
 • NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ TRENINGU OGÓLNOROZWOJOWEGO

NASZA OFERTA DEDYKOWANA JEST DLA TYCH, KTÓRZY NIE PRZEPADAJĄ ZA ZATŁOCZONYMI SIŁOWNIAMI, CENIĄ SOBIE KOMFORT ORAZ NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ.

TRENERZY IMPULSE THERAPY TO CERTYFIKOWANA KADRA Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM SPORTOWYM.

DOBIERZEMY WŁAŚCIWY PLAN TRENINGOWY POD TWOJE WYMAGANIA, KONDYCJĘ I STAN ZDROWIA. NA BIEŻĄCO BĘDZIEMY MONITOROWAĆ POSTĘPY NA PODSTAWIE ANALIZY SKŁADU CIAŁA.

Poznaj korzyści treningu personalnego EMS!


Trening EMS Budy Wolskie

Czym jest trening EMS?

EMS to technologia, która polega na elektrostymulacji. Nie jest nowa, ponieważ od lat wykorzystuje się ją w fizjoterapii. Dzięki postępowi medycyny i technologii, dziś używana jest także w innych sferach medycyny oraz sporcie. Trening EMS prowadzi doświadczony instruktor personalny, a efekty mogą okazać się naprawdę spektakularne. Elektrostymulacja pozwala na obniżenie tkanki tłuszczowej, wymodelowanie sylwetki, czy redukcję cellulitu. Ma także ogromne znaczenie dla zdolności utrzymania prawidłowej sylwetki, bowiem wzmacnia mięśnie. Dokucza Ci szkodliwe samopoczucie czy bóle pleców? Odpowiedzią na tego rodzaju dolegliwości również jest systematyczny trening EMS. To idealna opcja jeżeli jesteś osobą zapracowaną, bowiem trening EMS nie wymaga poświęcania dużej ilości czasu. Efekty są dużo lepsze i realizowane szybciej, niż na przykład podczas tradycyjnego treningu na siłowni. Jednocześnie trening jest właściwie dopasowany do potrzeb, możliwości i oczekiwań – trening za pomocą kamizelki szukam.

Czytaj więcej

Na czym polega trening EMS?

EMS to elektrostymulacja aż dziewięciu grup mięśniowych w tym samym czasie. Tak naprawdę wystarczą dwa półgodzinne treningi w tygodniu, żeby w krótkim czasie zauważyć pierwsze efekty. Podczas jednej sesji można spalić nawet 500 kalorii i poprawić metabolizm. Masz trudności ze stawami? Nie martw się, EMS nie obciąża ich istotnie. Przed rozpoczęciem należy wykonać analizę składu ciała. Dzięki temu oraz rozmowie, instruktor jest w stanie ułożyć spersonalizowany plan. Zostanie on dostosowany do Twoich potrzeb, preferencji, możliwości i planów. Gdy w tej kwestii wszystko dopięte jest na ostatni guzik, można udać się na pierwszy trening. Do jego odbycia należy założyć szczególny dopasowany ubiór, kamizelkę, pas na biodra, opaski na ramiona i uda. Do pojedynczych elementów ubioru sportowego dołączone są elektrody. Tak wyposażony możesz kontynuować do wykonywania ćwiczeń, które zaleca instruktor. Bodźce mają działać na mózg, który powinien przesyłać bodźce do neuronów mięśniowych, to zaś sprawia, iż mięśnie są aktywowane do właściwej pracy.

Jak działa urządzenie do elektrostymulacji?

Elektrody umieszczone są w stroju osoby przeprowadzającej trening. Są one regulowane za pomocą narzędzia, które powierza bodźce do elektrod umiejscowionych na ubioru sportowym. Energia zaś jest transmitowana do mięśni i porusza je do odpowiedniej pracy. Parametry napięcia i częstotliwość są precyzyjnie ustalone. Dzięki temu możliwe jest doprowadzenie mięśni do wykonywania pożądanego skurczu. Ładunki można regulować w zależności od tego, jaki efekt ma być osiągnięty. Wyłącznie mięśnie, które mają w bliskiej odległości elektrody ulegają skurczom. Dlatego niezwykle istotne jest ich odpowiednie rozmieszczenie. Wykorzystanie narzędzia nie wiąże się z bólem, nie ma też wielu skutków ubocznych tej metody. Elektrod nie można rozmieszczać na głowie, twarzy i szyi. Należy również wstrzymać się przed lokowaniem ich w strefie miejsc intymnych i serca. Nie można również przypinać ich na obu łydkach równocześnie, po obu stronach klatki piersiowej w tym samym momencie, a także na podeszwach obu stóp w tym samym czasie.

Jakie efekty daje EMS?

Efekty będą uzależnione od tego, jakie życzenia ma klient. Tak naprawdę dzięki poprawnemu planowi treningowemu można osiągnąć wszystko. Ważny jest wywiad przeprowadzony z trenerem, by można było ułożyć najbardziej efektywny i dostosowany harmonogram. Dzięki EMS możesz uzyskać na przykład:

 • lepszy wygląd figury (chudsze ciało, bardziej rozbudowane mięśnie, lepsza postawa ciała),
 • lepszy pułap wydolności organizmu,
 • jędrna skóra i brak cellulitu,
 • spalenie dużej liczby kalorii podczas jednego treningu EMS,
 • redukcja tkanki tłuszczowej,
 • nabycie pozytywnych nawyków, związanych z właściwym wykonywaniem ćwiczeń,
 • lepsze samopoczucie,
 • zwiększona ilość pozytywnej sile,
 • rozładowanie stresu,
 • obniżka bólu stawów,
 • większa trwałość mięśni.

To wszystko poświęcając wyłącznie kilkadziesiąt minut na trening w trakcie tygodnia. Trening EMS to znikome niebezpieczeństwo kontuzji oraz urazów. Nad całością bowiem przebiega fachowy specjalista, który równocześnie będzie nadzorował Twoje progresy.

Ile kosztuje trening EMS?

Cena treningów EMS jest zależna głównie od tego, jaka ma być ich częstotliwość. To jest rzecz indywidualna, na którą wpływ mają możliwości, życzenia i zamiary osoby zainteresowanej. Każde miejsce, które oferuje tego rodzaju trening ma swoje swoje cenniki i rodzaje karnetów, co również ma wpływ na wartość. Warto także wspomnieć o tym, iż niekiedy w ofercie znajduje się trening z dojazdem do domu klienta. Wówczas cena znowou jest inna, w zależności również od lokalizacji domu klienta. Cena treningu stacjonarnego w klubie fitness, to zazwyczaj koszt w granicach od 150 do 200 zł. Biorąc pod uwagę, iż średnio potrzeba dwóch treningów w tygodniu, koszt miesięczny wynosi około 800 zł. Warto korzystać z opcji karnetów, bowiem wóczas cena jest odrobinę atrakcyjniejsza. Niektóre kluby fitness oferują również atrakcyjnie przeceny dla stałych klientów. Biorąc pod uwagę fakt, iż efekty są dużo żwawiej realizowane niż podczas tradycyjnych instruktaży na siłowni, EMS naprawdę się opłaca.

Zasięg:

Aleksandrów Łódzki Brużyczka Mała Chrośno

Oferta:

var1-360p7P7JZygDpVJdQq5F

Zwiń tekst