trening EMS kiedy efekty

Trening EMS kiedy efekty

Każdy z nas chce być piękny, zgrabny, idealny, ale żeby mieć świadomość idealnego „ja” trzeba najpierw włożyć odpowiedni wysiłek oraz systematyczność, żeby zauważyć w swoim ciele satysfakcjonujące efekty. Osiągać cele sportowe możemy w różny sposób, wybierając różne formy aktywności. Wielu z nas nie potrafi poradzić sobie z redukcją zbędnych kilogramów, redukcją cellulitu oraz z zadbaniem w odpowiedni sposób o swoją sylwetkę. Wpływ na taki stan ma może mieć bardzo wiele czynników, nie tylko lenistwo. Dużo osób po prostu nie dysponuje odpowiednią ilością czasu w ciągu dnia, żeby spędzać wiele godzin na siłowni. Zajęci są pracą, rodziną, dodatkowymi zainteresowaniami. Idealnym rozwiązaniem dla takich osób, które to chcą w krótkim czasie zrzucić zbędne kilogramy, wyrzeźbić sylwetkę, zredukować cellulit, wyleczyć plecy, a przy tym martwią się kiedy zobaczą pierwsze efekty, jest trening EMS.

Twoja metoda na piękno

Trening EMS to innowacyjna metoda treningowa pobudzająca mięśnie do pracy za pomocą prądu o niskiej częstotliwości. Podczas jednej sesji treningowej pobudzane są do pracy wszystkie najważniejsze grupy mięśniowe. Dzięki temu podczas 20 minutowego treningu wykonujemy pełny trening całego ciała, natomiast na siłowni musielibyśmy poświęcić na to ok. 3 godzin. Dzięki temu zyskujemy cenny czas, ale również ćwicząc pod nadzorem wykwalifikowanego trenera, który pilnuje prawidłowego wykonania ćwiczeń zwiększamy skuteczność treningu, więc szybciej uzyskamy satysfakcjonujące rezultaty. Trening EMS rekomendują zarówno lekarze i specjaliści, jak i sportowcy i pacjenci. EMS przekonał już do siebie wiele tysięcy osób na całym świecie i staje się coraz bardziej popularny również w Polsce.

Do uzyskania satysfakcjonujących efektów wystarczy ćwiczyć tylko 20 minut 1 raz w tygodniu. Osobom bardziej zaawansowanym lub pragnącym osiągać efekty w jeszcze krótszym czasie sugerujemy trenować EMS 2 razy w tygodniu. Należy pamiętać, że zdecydowanie lepsze efekty i szybsze rezultaty uzyskamy przy utrzymaniu zbilansowanej diety.

Trening EMS kiedy efekty

Z opinii naszych klientów i z doświadczenia wiemy, że efekty u niektórych widać już nawet po 2 treningach. Pierwsze efekty mogą być w postaci ujędrnienia skóry, redukcji cellulitu, czy zmniejszenia bólu pleców. Wielu naszych klientów również ceni sobie początkowe efekty w postaci dodania witalności i energii, a niektórym osobom najbardziej na tym zależy. Świetny nastrój, samopoczucie oraz uczucie przeprowadzenia super treningu to efekty widoczne po każdej sesji EMS.

Trening EMS korzystnie wpływa na aspekt zdrowotny, fizyczny, również psychiczny osób ćwiczących. Trwałe i utrzymujące się efekty w tych sferach poczujesz już po 6 tygodniach regularnych treningów.

Redukcja zbędnych kilogramów, czy wyrzeźbienie sylwetki jest to proces w który musi być zaangażowany trener personalny oraz ćwiczący. Pamiętaj, że systematyczność jest gwarancją sukcesu. Trenując EMS jesteś w stanie osiągnąć zamierzony cel w najkrótszym możliwym czasie. Pierwsze mocno widoczne efekty w utracie wagi widać już po 3 miesiącach.

We współczesnych warunkach życia bardzo często narzekamy na brak czasu i szukamy najbardziej optymalnych i wygodnych rozwiązań. Dzięki systemowi EMS możesz osiągnąć efekty kilkugodzinnego treningu w zaledwie 20 minut! W tym krótkim czasie jesteś w stanie wykonać ćwiczenia siłowe, wzmacniające, jak również sesję cardio, zgodnie z Twoimi preferencjami. Tradycyjny trening fitness z rozgrzewką trwa średnio ok. 60 minut. Aby widzieć efekty, trzeba trenować przynajmniej 2-3 razy w tygodniu, tak więc oszczędność czasu w treningu EMS jest kilkukrotna.

Czytaj dalej inne artykuły naszego Bloga: Trening personalny Łódź – w Twoim domu!

Obserwuj Impulse Therapy również na Facebooku oraz Instagramie.