Trening EMS Warszawa

Trening EMS Warszawa w Twoim domu

Nareszcie! Super efektywny trening EMS jest już dostępny w Twoim domu! Masz dość zatłoczonych klubów fitness? Cenisz sobie spokój i anonimowość? Nie chcesz tracić czasu na dojazdy i stanie w krokach? Mamy dla Ciebie ofertę PREMIUM, trening EMS Warszawa z dojazdem do klienta! Nie czekaj! Zacznij dbać o swoje zdrowie ćwicząc EMS bez wychodzenia z domu. Z tego artykułu dowiesz się jaka jest cena treningu EMS Warszawa, jakie są rodzaje cenników oraz kiedy spodziewać się efektów. Zapraszamy.

Trening EMS Warszawa

Trening EMS (ang. electrical muscle stimulation) to elektryczna stymulacja mięśni, która bardzo korzystnie wpłynie na Twój stan fizyczny, ale również emocjonalny. EMS to skuteczna metoda treningowa, dzięki której w szybkim tempie możesz zbudować mięśnie, schudnąć, wysmuklić sylwetkę, pozbyć się cellulitu i wyleczyć plecy. Trening EMS w domu to doskonała alternatywa dla osób z Warszawy, które nie mają czasu na długie treningi na siłowni. Dlatego też, oferujemy nowoczesny trening personalny z dojazdem do Ciebie. Jesteśmy studiem mobilnym, dojedziemy wszędzie tam gdzie sobie zażyczysz. Wykonujemy krótkie i efektywne treningi EMS, zarówno w domach, jak i w miejscach pracy. Nasza oferta jest w pełni spersonalizowana, a nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie. Dostosują plan treningowy adekwatny do Twoich celów oraz predyspozycji fizycznych.

Na czym polega trening EMS w domu?

Impulse Therapy – Trening EMS Warszawa. Dobrze wiemy, że jesteście zapracowani i bardzo często po prostu nie macie czasu na wyjście na siłownię, dlatego specjalnie dla Was wprowadziliśmy usługę treningu personalnego z dojazdem do domu lub pracy na terenie miasta Warszawa. Już teraz możesz intensywnie żyć, ale przy tym być fit!

Każdy trening odbywa się w obecności certyfikowanego trenera, a Ty nie musisz się o nic martwić, ponieważ wszystko co niezbędne trener przywiezie ze sobą. Trening odbywa się z wykorzystaniem bielizny do treningu EMS oraz specjalnej kamizelki treningowej, która ma za zadanie przesyłać impulsy elektryczne do mięśni. Trening EMS przeprowadza się w miejscu, co sprawia że nie potrzeba do tego dużo wolnej przestrzeni. Możemy go przeprowadzić w pokoju, w kuchni, na korytarzu, czy też na tarasie. W czasie 20 minut wykonujesz dedykowane ćwiczenia siłowe oraz wydolnościowe (cardio), które mają wspomóc działanie elektrostymulacji. Trening EMS w domu jest dla każdego, kto chce zapewnić sobie zdrowie i świetne samopoczucie przy najmniejszym nakładzie czasowym.

Co daje trening EMS w domu?

Trening personalny EMS z dojazdem do domu cenią sobie osoby, które prowadzą intensywny tryb życia i nie mogą poświęcać czasu na dojazdy na siłownię, czy do klubu fitness. Trening EMS charakteryzuje się krótkim czasem trwania i bardzo wysoką efektywnością. Wystarczy tylko 20 minut tygodniowo, aby osiągać zamierzone rezultaty treningowe. Równowartość jednego treningu EMS jest równa 3 godzinom spędzonym na siłowni, ponadto ćwiczysz tylko 1 raz w tygodniu. Atutem treningu EMS w Warszawie w warunkach domowych jest to, że nie musisz się zupełnie przygotowywać. Wystarczy telefon do nas i umówienie wizyty trenera. Istotnym jest również fakt, że nie stracisz czasu na dojazdy i stanie w korkach.

Trening EMS w domu pomoże Ci:

Ponadto, przy wsparciu naszych trenerów personalnych nabędziesz odpowiednie nawyki żywieniowe, nauczysz się poprawnego wykonywania najważniejszych ćwiczeń, polepszy się Twoje samopoczucie, rozładujesz stres oraz otrzymasz cotygodniowy zastrzyk pozytywnej energii.

Zadzwoń do nas i zapytaj o cennik treningów EMS w Warszawie, w Twoim domu! 729-830-460

Nie podpisujemy długoterminowych umów!

Trening EMS Warszawa w Twoim domu

Jakość to podstawa

Zdajemy sobie sprawę, jak ważną kwestią jest komfort i wygoda naszych podopiecznych. Dlatego też korzystamy z najnowszej generacji maszyn EMS, które dostarczają osobom ćwiczącym najwyższą jakość doznań treningowych. Ponadto, dzięki swoim unikatowym funkcjom, dają możliwość przeprowadzenia treningu praktycznie w każdym miejscu. Co ważne, kamizelki do treningu EMS z jakich korzysta zespół Impulse Therapy to światowej klasy sprzęt treningowy. Zapewnia on użytkownikowi odpowiednią jakość impulsu EMS, pełne bezpieczeństwo oraz swobodę ruchów. Od jakości maszyn oraz kamizelek zależy również cena treningów EMS, a my dbamy o to, abyście korzystali z najnowocześniejszej technologii. Pamiętaj, że o sprzęt i właściwy dobór ćwiczeń dba Twój trener, abyś Ty mógł cieszyć się zdrowiem i wysportowaną sylwetką. Trener dojedzie do Ciebie we wskazane miejsce i zadba o Twój komfort i Twoje bezpieczeństwo, a opiekę trenera i spersonalizowane ćwiczenia zawsze otrzymasz w wykupionym pakiecie.

Trenuj 20 minut 1 raz w tygodniu!

Dobrze wiemy, że jeśli będziemy systematyczni w swoich działaniach, to jest zdecydowanie większa szansa, że osiągniemy zamierzony cel. Z treningiem EMS jest tak jak z życiem, jeśli będziesz wytrwały w treningach na pewno osiągniesz sukces. Nie wszyscy z nas mają w sobie tyle determinacji i czasu, żeby uczęszczać 3 razy w tygodniu na siłownię. Jeśli odwiedziłeś naszą stronę, to na pewno szukasz alternatywnych rozwiązań. Z nami możesz ćwiczyć tylko 1 raz w tygodniu i możesz osiągać swoje cele w najkrótszym możliwym czasie. Nasi trenerzy wszystko co potrzebne do treningu zawsze przywożą ze sobą. W związku z czym klienci, którzy są zainteresowani treningiem EMS w Warszawie nie muszą się specjalnie do niego przygotowywać. Wystarczy telefon do nas i umówienie dogodnego terminu wizyty trenera. Ćwiczymy w Twoim domu, a Ty nie musisz się szykować do wyjścia i tracić czasu na dojazd do klubu fitness.

Ile kosztuje trening EMS w domu?

Cenny treningów EMS wahają się od 100 do 150 złotych, a uzależnione są od rodzaju karnetu (indywidualny, bądź w parze) oraz od liczby wykupionych treningów. Nie są to wysokie koszty, a raczej standardowe ceny treningu personalnego. Atutem może być fakt, że nie musisz ćwiczyć sam, gdyż do treningu możesz zaprosić osobę towarzyszącą i ćwiczyć w parze. Z pewnością taki trening nie odchudzi mocno Twojego portfela, a dzięki niemu możesz zadbać o swoje zdrowie i zdrowie swoich bliskich. Każda inwestycja w poprawę Twojej aktywności fizycznej jest dobrym sposobem na zapewnienie sobie świetnego samopoczucia. Z kolei na cenę treningu EMS z dojazdem do domu ma wpływ lokalizacja osoby ćwiczącej i takie treningi wyceniamy indywidualnie. Czytaj więcej.

Napisz do nas i zapytaj o cennik treningów EMS w Warszawie w Twoim domu!
e-mail: [email protected]

Obserwuj Impulse Therapy również na Facebooku oraz LinkedIn.