trening ems ile kosztuje

Trening EMS ile kosztuje

Jeśli szukasz informacji ile kosztuje trening EMS to dobrze trafiłeś, ponieważ w niniejszym artykule rozwijamy ten temat. Prawda jest taka, że EMS jest usługą PREMIUM, w związku z czym trening ten nie należy do najtańszych. Pomimo tego, że dla niektórych osób może wydawać się za drogi, to na pewno wart jest swojej ceny. Potwierdzają to setki tysięcy ludzi na całym świecie korzystających z tej metody treningowej.

Trening EMS zapewnia bardzo wiele przeróżnych efektów i korzyści dla zdrowia. Pozwala w szybkim tempie pozbyć się zbędnych kilogramów, cellulitu, wyrzeźbić sylwetkę, upora się nawet z bólem pleców. Do tego dzięki efektywności tej metody oszczędzamy bardzo dużo czasu. Aby osiągać zamierzone cele, wystarczy ćwiczyć tylko 20 minut 1 raz w tygodniu. Dodatkowym ułatwieniem jest fakt, że nasi trenerzy przeprowadzą trening EMS w Twoim domu!

Od czego zależy koszt treningu EMS?

Na koszt treningu EMS składa się wiele czynników. Cena często uzależniona jest od doświadczenia trenera, od sprzętu na którym dana firma pracuje, od częstotliwości treningów, a także od miasta w którym odbywają się treningi. Istnieje również usługa ULTRA PREMIUM, dla najbardziej zabieganych i wymagających osób, trening EMS z dojazdem do domu. Taką właśnie wyjątkową usługę oferuje Impulse Therapy.

trening ems ile kosztuje?

To ile kosztuje trening EMS uzależnione jest również od tego, czy ćwiczymy indywidualnie, czy w parze. Nasze pary bardzo często wspólnie realizują plany treningowe. Wykwalifikowany trener jest w stanie równocześnie koordynować dwie osoby o różnych predyspozycjach fizycznych. Trening w parze to doskonała forma integracji oraz świetnej zabawy, a przy tym jest korzystniejsza cenowo, niż ćwiczenia indywidualne.

Trening EMS jest to bardzo efektywna i skuteczna metoda treningowa dająca bardzo wiele korzyści. Na pewno każdy, kto zainwestuje swoje pieniądze w 20 minutowy trening EMS stwierdzi, że jest to doskonała inwestycja. Należy jednak pamiętać, że tak jak w każdej dziedzinie musi być chociaż minimalne zaangażowanie ze strony osoby ćwiczącej.

Porównanie cen treningów personalnych

Trening EMS w klubie fitness kosztuje zazwyczaj koszt 100-150 zł. Biorąc pod uwagę, że wykonuje się 1, a maksymalnie 2 treningi EMS w tygodniu, to koszt miesięczny może wynieść między 400, a 1200 zł. Z kolei trening z trenerem personalnym na siłowni również kosztuje w granicach 100-150 zł, z tym że takich treningów należy wykonać 3 tygodniowo, aby przećwiczyć całe ciało. Oznacza to, że ćwicząc na siłowni wydamy na trenera personalnego 1200-1800 zł miesięcznie. Dodatkowo musimy wykupić karnet na siłownię, co daje kolejne 100-150 zł. Reasumując, ćwicząc z trenerem na siłowni możemy wydać nawet 2000 zł, a ćwicząc EMS jedynie 400 zł miesięcznie, zakładając 1 trening tygodniowo. Tyle wystarczy do przećwiczenia całego ciała i osiągnięcia oczekiwanych rezultatów.

Warto zwrócić uwagę, że w przypadku treningu EMS oczekiwane rezultaty osiągniemy ćwicząc jedynie 20 minut 1 raz w tygodniu. Tak więc koszt konkretnego karnetu rozłożony jest na miesiące. Jest to zdecydowanie efektywniejsza i korzystniejsza opcja finansowa od trenowania z trenerem personalnym na siłowni. Czytaj dalej powiązane artykuły naszego Bloga: Trening EMS jak często.

Należy również wspomnieć, iż trening na siłowni zajmuje ok. 60 minut, a trening EMS 20 minut, tak więc ćwicząc EMS nie tylko oszczędzamy pieniądze, ale również czas. W związku z tym, że trenując EMS osiąga się efekty dużo szybciej niż podczas tradycyjnych treningów, EMS naprawdę się opłaca.

Szczegółowe porównanie efektów treningu EMS z treningiem na siłowni znajdziesz tutaj.

Ile kosztuje trening EMS z dojazdem?

W naszej ofercie znajdziesz dwa rodzaje karnetów – indywidualny, bądź w parze, który jest korzystniejszy cenowo. W każdym z tych karnetów możesz wybrać najbardziej odpowiadającą Ci ilość treningów. Oferujemy karnety na 4, 8, 12, bądź 24 treningi. Im dłuższy karnet, tym cena treningu za jedną sesję jest niższa. W przypadku usług mobilnych jaką jest trening EMS z dojazdem do klienta, pobierana jest również opłata za dojazd, która uzależniona jest od miejsca zamieszkania osoby ćwiczącej. Skontaktuj się z nami zapytaj o szczegóły: 729 830 460

Czytaj dalej powiązane artykuły naszego BlogaTrening EMS w Twoim domu.

Obserwuj Impulse Therapy również na Facebooku oraz Instagramie.

1 comment

  1. Trening EMS Warszawa w Twoim domu - IMPULSE THERAPY

    […] Cenny treningów EMS wahają się od 100 do 150 złotych, a uzależnione są od rodzaju karnetu (indywidualny, bądź w parze) oraz od liczby wykupionych treningów. Nie są to wysokie koszty, a raczej standardowe ceny treningu personalnego. Atutem może być fakt, że nie musisz ćwiczyć sam, gdyż do treningu możesz zaprosić osobę towarzyszącą i ćwiczyć w parze. Z pewnością taki trening nie odchudzi mocno Twojego portfela, a dzięki niemu możesz zadbać o swoje zdrowie i zdrowie swoich bliskich. Każda inwestycja w poprawę Twojej aktywności fizycznej jest dobrym sposobem na zapewnienie sobie świetnego samopoczucia. Z kolei na cenę treningu EMS z dojazdem do domu ma wpływ lokalizacja osoby ćwiczącej i takie treningi wyceniamy indywidualnie. Czytaj więcej. […]

Comments are closed.